Sezóna večírků se blíží! | e15.cz

Sezóna večírků se blíží!

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vánoční kolekce se v obchodech objevují už od září a firemní večírky se organizují již na konci listopadu. Vše se zdá být zrychlené a požadavky na dokonalost jsou vysoké. Jak tedy držet tempo a zároveň být trendy a výjimečná?

Hitem jsou párty v duchu Velkého Gatsbyho nebo dvacátých let s předepsaným dress codem. Připravte se na večírek nebo plesovou sezónu už nyní a slaďte si styling od lodiček po klobouček!

Dámy, zadejte se!

Zimní období je kromě večírků spojeno také s plesovou sezónou. Aktuální módní trendy diktují pravidla také pro správný výběr plesových šatů i plesové obuvi. Přáním každé ženy i dívky je proměnit se v dokonalou královnu večírku a protančit na plese nejedny střevíce. Aby byla iluze dokonalá, kromě vybírání šatů věnujte pozornost právě výběru střevíčků, které vás tím vaším večerem provedou. A jaké plesové lodičky budou letos in?

1) Lesk a třpyt

Metalické provedení zažívá velký comeback! Klasické střevíčky mají velkého konkurenta - třpytky a štras už nejsou jen na šatech, i na obuvi!

Autor: Ženy - E15

2) Klasika v černé

Černé lodičky jsou prostě osvědčená klasika. Vyplatí se mít alespoň jeden pár kvalitních kožených černých bot, které zkombinujete téměř se vším, co máte v šatníku.

Autor: Ženy - E15

3) Ohnivá červená

Jste temperamentní? Projevte se nejen na parketě! Obujte si ohnivě červené lodičky, se kterými budete středem pozornosti!

Autor: Ženy - E15

Dokonalé lodičky také pro nevěsty!

A že nejsou svatby v zimě trendy? Je tomu přesně naopak. A to už od dob, kdy se každoročně na Vánoce Popelka projíždí ve svůj svatební den právě zasněženými pláněmi. Křehký sníh přidává nevěstám jen na další něžnosti. Každá nevěsta také dobře ví, že základem je vybrat si správné svatební lodičky. A kromě těch hlavních svatebních bot je dobré si také vybrat i ty druhé, na večer, kdy je atmosféra uvolněnější. Klasické svatební botky potom nevěsty po celém dni rády vymění za pohodlné balerínky. Ale ani zde se nemusí vzdávat trendů a slavnostního obuví. Hitem letošní sezóny jsou právě i třpytivé balerínky, a to nejen pro nevěsty.

Autor: Ženy - E15

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video