Silná, krásná a starostlivá - Amber Valletta | e15.cz

Silná, krásná a starostlivá - Amber Valletta

Archiv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Herečka, modelka a aktivistka Amber Valletta ve svých osmatřiceti letech představuje silnou ženu, která má dost sebevědomí, aby mohla dosahovat svých cílů a bojovat za to, čemu věří. Disponuje vzácným druhem krasy.

Tvář řady Blue Therapy od Biotherm

Nyní se stala tváři řady Blue Therapy a společnosti Biotherm tímto gestem nabízí ušlechtile hodnoty a poklidnou krasu, kterou se může chlubit jen ona.

Znáte ji z filmů jako komedie Hitch: Lék pro moderního muže (2005), thriller s hororovými prvky Zlověstné ticho (2007) nebo akční komedii Chůva v akci (2010). Amber Valletta se také angažuje v ochraně přírody a od roku 2005 je mluvčím celosvětové organizace bojující za ochranu oceánů, Oceana.

NAHROMADĚNÉ ZNÁMKY STÁRNUTÍ MŮŽEME VIDITELNĚ NAPRAVIT. JEDINÁ PŘÍČINA PŘÍZNAKŮ STÁRNUTÍ PLETI, S NÍŽ NELZE BOJOVAT – ČAS – PŘEDSTAVUJE POUHYCH 20% PROBLEMŮ

Zhruba 80% známek stárnutí, způsobují zejména vnější vlivy – UV záření, polutanty a stres. Ty se navzájem překrývají a tvoří vrstvu podobnou masce, v níž se příznaky stárnutí akumuluji. Přirozené známky stárnutí se umocňují a zakrývají skutečny stav pleti.

Amber VallettaAutor: Ženy - E15

REGENERACE, ZPEVNĚNÍ A VYPNUTÍ: SPOJENÍ TŘÍ, VYSOCE ÚČINNÝCH VODNÍCH ORGANISMŮ

Blue Therapy v sobě koncentruje regenerativní činidla extraktu z Aphanizomenon flos-aquae (AFA), který se získává z modrozelené řasy žijící v jednom z nejčistších jezer planety, v Horním Kalkatském jezeře v Oregonu.

Ten se mísí s výtažkem ze zlatých řas Laminaria ochroleuca, které vzdorují tlaku vln v Keltském moři. Tento extrakt pleť opětovně zpevňuje a restrukturuje. Naše patentovaná přísada, Čisty extrakt z termálního planktonu, pocházejícího z minerálních pramenů ve francouzských Pyrenejích, směs podporuje. Svými účinky pleť posiluje a vyhlazuje.

BiothermAutor: Ženy - E15

Ošetřeni pleti zaměřené na boj se známkami stárnutí nabízí trojitý účinek při odstraňovaní vrásek a pigmentových skvrn i při zpevňování pokožky. Stírá nahromaděné příznaky stárnutí a dodává pleti mladší vzhled.

SEZNAMTE SE SE ZNAČKOU BIOTHERM

Ještě značku Biotherm neznáte? Během Dní Marianne máte jedinečnou možnost získat krásný dárek k ročnímu předplatnému časopisu Marianne, které se bude prodávat za výhodnou cenu v promo-stanech v Praze (na Václavském náměstí) a v Brně (na Náměstí Svobody).

Nebo pokud již Biotherm používáte, můžete využít prodejní akce. Kdy si můžete vychutnat třítýdenní kompletní péči řady Skin Vivo k nákupu produktů Biotherm nad 990 Kč (akce platí od 7.9.2012 do vyčerpání zásob dárků ve všech parfumériích Sephora, Douglas, Marionnaud, Fann a My Národní).

Dny MarianneAutor: Ženy - E15

NEPROPÁSNĚTE NAŠE NOVINKY A AKCE A PŘIDEJTE SI NÁS NA FACEBOOKU: www.facebook.com/biotherm

Autor: Archiv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video