Silueta 2014 zná vítěze! Trojice zhubla téměř 180 kg! | e15.cz

Silueta 2014 zná vítěze! Trojice zhubla téměř 180 kg!

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Soutěž Silueta již tradičně hodnotí největší proměny, které jsou spjaty se změnou stravovacích návyků a životního stylu. Tentokrát trojice finalistů dokázala během několika měsíců zhubnout neuvěřitelných téměř 180 kilogramů, což vzhledem k tomu, že mezi nimi byl pouze jediný muž, je ohromující číslo.

Vítěz Sileuty 2014 Jiří Randýsek přebírá hlavní cenu od jednatelky Cambridge Weight Plan. Po jeho pravici stojí poradkyně MUDr. Soňa Semerádová, která po celou dobu na Jiřího Randýska dohlížela.

Porota složená z výživových odborníků nehodnotí jen podle počtu shozených kilogramů, ale bere v potaz i další kritéria. „Zajímá nás i příběh každého soutěžícího, protože tam se většinou ukazuje obrovská síla a především vůle, kterou museli prokázat,“ říká Pauline Janebová, jedna z porotkyň a zároveň jednatelka Cambridge Weight Plan pro Českou republiku.

Motivací byly děti

Přestože by se za vítěze dali označit všichni tři finalisté, hlavní cenu si mohl odnést jen jeden. Letošním vítězem se tak stal Jiří Randýsek, který z počáteční hmotnosti 198 kilogramů dokázal ukrojit neuvěřitelných 86 kilogramů a zásadně tak proměnil nejen svůj zevnějšek, ale především si zlepšil i fyzickou kondici. „Nemohl jsem s dětmi jezdit na kole, na lyžích a v podstatě nebylo možné vykonávat žádné aktivity. Neustále mě bolela kolena a člověk se rychle unavil,“ říká Jiří Randýsek a dodává: „Jsem šťastný, že jsem to fakt dokázal a doufám, že můj úspěch bude i motivací pro ostatní lidi s nadváhou. Zhubnout totiž skutečně jde a s Cambridge Weight Plan to navíc nebylo ani tolik obtížné.“ Za vynaložené úsilí byl navíc odměněn. Pro výherce Siluety totiž byla připravena cena v podobě dovolené dle vlastního výběru v hodnotě 50 tisíc korun.

„Speciální jídelníčky mi nepomáhaly“

Poukaz na dovolenou v hodnotě 30 tisíc korun si převzala Markéta Zapletalíková, které výživový program Cambridge Weight Plan změnil život k nepoznání. „Sama se cítím dobře, protože si připadám hezká a atraktivní,“ říká a doplňuje: „Dříve jsem dala třeba i 10 tisíc za sestavení speciálního jídelníčku, ale nic nepomáhalo. Proto jsem všem z Cambridge Weight Plan opravdu vděčná.“ Na třetí místo vybrala porota Věru Lickovou, která shodila 53 kilogramů za 5 pět měsíců. „Poprvé v životě nejsem ta tlustá,“ těší Věru.

Soutěž Silueta je pořádána společností Cambridge Weight Plan a účastnit se ji může kdokoliv, kdo úspěšně prošel jejím výživovým programem. Ve většině případů není výsledkem pouze proměna zevnějšku, ale obvykle dojde i ke změně životního stylu.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video