Slevy Desigual a Melissa? I luxusní módní kousky lze koupit ve slevách | e15.cz

Slevy Desigual a Melissa? I luxusní módní kousky lze koupit ve slevách

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Tentokrát jsme pro vás na českém internetu našli opravdovou módní lahůdku. Velké výprodeje a slevy luxusních značek Desigual a Melissa. [[http://mf.advantage.as/if/imred.php?aid=31955&lid=46138&redirurl=http://www.differentfashion.cz/cs/slevy-vyprodej-desigual-melissa|VSTUPTE DO RÁJE SLEV ZDE.]]

Španělská značka Desigual válcuje celý módní svět. Na newyorkském fashion weeku byla opět jedním z největších taháků a zájem o ni byl obrovský. Krásné letní šaty Desigual, designové kabelky nebo třeba i Desigual bytové doplňky. To vše se španělským temperamentem.

A designové voňavé plastové boty Melissa už znáte? Pro tuhle světoznámou brazilskou značku navrhují ty největší jména módní branže - jako např. Karl Lagerfeld nebo Vivienne Westwood. Ano, boty opravdu voní svo žvýkačkovou vůní, která se do plastového materiálu melflex přimíchává už při výrobě. Tento proces má Melissa dokonce patentovaný.

Obě značky v ČR už 7 let prodává autorizovaný internetový obchod WWW.DIFFERENT.CZ, který má nejširší nabídku krásných módních kousků.

A proto se zde logicky dostane i nejvíce kousků značek Desigual a Melissa do slev a výprodejů. Slevy na tyto značky jsou zde až 70%, a tak si originální a krásné oblečení a doplňky může pořídit opravdu každý.

OUTLET DESIGUAL hledá na internetu spousta milovníků této značky. Lidé prostě mají rádi slevy. Zde je ve slevové nabídce kolem 400 designů, což je vcelku slušný výběr.

A slevy na boty Melissa? Ty na internetu k dohledání skoro nejsou. Značka si velmi pečlivě vybírá, kde ji budou moci prodávat a s kým tak uzavře partnerství. Musí jít vždy o designové luxusní obchody a velmi kvalitní a ověřené e-shopy. V česku si vybrala Different.cz a partnerství jim svědčí.

Nová kolekce těchto voňavých botek Melissa se objevila na tomto e-shopu v průběhu února a během několika dnů byly fotkami těchto bot zaplaveny všechny sociální sítě a blogy předních českých blogerek. Teplejší měsíce letos budou plastové, pohodlné a voňavé.

Značka bot Melissa je prostě na výsluní. Aby zabránila svému kopírování, tak vymyslela svou levnější variantu plastových botek MEL. Ty najdete v ČR na autorizovaném e-shopu WWW.BOTYMEL.CZ. Nejsou vyrobeny ve spolupráci se světovými návrháři, voní trošku jinak a jsou dělané více „sériově“, ale i tak si v nich užijete celé léto a budou to určitě vaše nejoblíbenější boty.

Na Different.cz najdete i další zajímavé světové značky oblečení, doplňků a bytových dekorací, ale ty si už prozkoumejte sami zde: WWW.DIFFERENT.CZ

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video