SOUTĚŽ s WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 o balíčky s kosmetikou Nobilis Tilia | e15.cz

SOUTĚŽ s WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 o balíčky s kosmetikou Nobilis Tilia

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
15. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 přivítá své návštěvníky v prvních březnových dnech (1.–2.3.2013) opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY! Tři stovky vystavovatelů a řada známých tváří z řad tvůrců módy, účesů, vizáže i omlazení, relaxace a zdravého životního stylu přichystalo množství novinek.

Kromě vizážistických trendových vystoupení je pro milovníky módy připravena řada přehlídek letní módy a atraktivního spodního prádla. Zcela jistě zaujme osobitá přehlídka „The Color game“ módního návrháře Luďka Kelnera i kreativní módní přehlídka spojená s účesovou show ve spolupráci top-kadeřnice Romany Topinkové a prestižní značky Desigual.

Jednou z dalších novinek bude zřízení improvizovaného relaxačního centra, kde se návštěvníci budou moci nechat hýčkat v rukách desítkek odborníků - masérů a fyzioterapeutů z Dexter Academy. Vyzkouší rozličné druhy masáží, absolvovují krátký kurz základů masáže pro veřejnost (jak se zbavit stresů a pomoci bolavým zádům) a po relaxaci posedí při dobré kávě či čaji.

Stěžejní program veletrhu probíhá 1. a 2. března (v pátek a v sobotu) na hlavním podiu. Bude věnován především líčení trendů předních světových značek (Estée Lauder, Artdeco, Arabesque aj), řadě vizážistických a kadeřnickým show, módním přehlídkám a oborovým soutěžím.

WORLD OF BEAUTY & SPAAutor: Ženy - E15

Za zmínku stojí například „Creative image team“, což je týmová soutěž vizážista-kadeřník pořádaná top-vizážistou Pavlem Bauerem na téma „The color game“, soutěž ve fotomakeupu pořádaná mistryní ČR a mezinárodní mistryní v make-upu Štěpánkou Podroužkovou na téma „Benátská noc“, soutěž, věnovaná nejen kráse, ale především dobré fyzické kondici pod názvem Beauty & Fitness Cup.

Souběžně bude program probíhat na dalších třech podiích věnovaných mistrovstvím v nehtové tvorbě a zdobení nehtů, juniorských soutěžím v make-upu, kadeřnické soutěži, designerské soutěži ve špendlení, mezinárodní dětské soutěži a dalším. Třešničkou na dortu pro labužníky bude přehlídka finálové tvorby „Svatební dort roku“. V několika saloncích bude probíhat další program - přednášky a workshopy věnované odborníkům i veřejnosti.

WORLD OF BEAUTY & SPAAutor: Ženy - E15

Pořadatelé veletrhu se snaží návštěvníkům přinést především to, co nezískají v internetové nabídce a často ani v kamenných obchodech: kromě nejširšího výběru produktů živou inspiraci, „life“ ukázky trendů, možnost kontaktu s odborníky pro odpovědi na otázky i řešení problémů.

Takovou inspirací mohou být nápady pro líčení, oblékání, formování postavy, péči o pleť, využití doplňků. Nové účesy nabídne na svém stánku v celodenní show studio Bomton, kadeřníci známých jmen jako Blanka Hašková, Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Táňa Vélová i kreativní studenti Karlínského učiliště.

K dalším netradičním tématům bude patřit např. barevná typologie a líčení podle Feng-šuej, užití éterických olejů a jejich vliv na psychiku, užívání aromaterapie k prevenci zdraví, přírodní kosmetika a její využití.

WORLD OF BEAUTY & SPAAutor: Ženy - E15

Asociace pracovníků v regeneraci připravila cyklus přednášek pro veřejnost tématicky zaměřený na děti a mládež – odborníci pohovoří a zodpoví dotazy o saunování, plavání, jídelníčku pro děti, řešení problémů s jejich pohybovým aparátem, účincích wellness procedur a prevence pro děti a dospívající. Odborníci z podologie se budou věnovat zdravému vývoji dětských nožiček. Návštěvníci se mohou těšit na širokou nabídku výuky i rekvalifikačních kurzů z vystavovaných oborů. Nebudou samozřejmě chybět ani soutěže a losování o řadu hodnotných cen.

To hlavní, co by měl veletrh návštěvníkům přinést, je příjemně prožitý den plný pohody, relaxace a inspirativních zážitků.

Soutěžte s WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 o balíčky s kosmetikou Nobilis Tilia!

Co můžete vyhrát?

1. cena – balíček kosmetiky od firmy Nobilis Tilia + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
2. cena
- balíček kosmetiky od firmy Nobilis Tilia + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
3. cena - balíček kosmetiky od firmy Nobilis Tilia +2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
4. cena - balíček kosmetiky od firmy Nobilis Tilia + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
5. cena - balíček kosmetiky od firmy Nobilis Tilia +2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013

Výhry dodala: - firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 1. – 2. 3. 2013, PVA Expo Letňany

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázky, které najdete v tomto článku. Nápovědu najdete na www.worldofbeauty.cz

Výhru získává celkem 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 15., 30., 45., 60. a 75. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 18. 2. 2013 do 24. 2. 2013

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video