Soutěžte o opalovací kosmetiku Photoderm od Biodermy! | e15.cz

Soutěžte o opalovací kosmetiku Photoderm od Biodermy!

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zapojte se do soutěže o kvalitní produkty opalovací kosmetiky Photoderm od Biodermy.

Myslíte dostatečně na své zdraví?

V dnešní době se velká většina z nás zamýšlí nad tím, zda se zdravě stravuje, jestli naše potraviny obsahují tzv. „éčka“ nebo pijeme dostatek vody či máme pravidelný pohyb. Nezapomínáte, ale na ochranu svojí pokožky?

Důležitým faktem je mimo jiné i ztenčující se ozónová vrstva, která propouští zdraví nebezpečné UV záření a tak zvyšuje výskyt rakoviny ve střední Evropě. Rakovina kůže tvoří velkou část všech onkologických onemocnění. Pokud se často pohybujete na slunci a opalujete se bez použití dostatečného množství kvalitních ochranných krémů, velmi riskujete své zdraví. Sluneční paprsky na nechráněné pokožce způsobují solární alergie, stárnutí pokožky, zhoršení a tvorbu pigmentových skvrn a v nejhorším případě již zmiňovanou rakovinu kůže.

Photoderm Family SPF 50Autor: Ženy - E15

Řešení přináší francouzská dermatokosmetická firma Bioderma s jedinečným produktem svého druhu Photoderm Family SPF 50+. Kromě velmi vysoké sluneční ochrany SPF 50+ a UVA PPD , obsahuje tento produkt jako jediný na trhu patentovaný komplex buněčné BIOprotekce chránící buňky pokožky do hloubky. Látky jako ektoin a manitol zabezpečují dokonalou ochranu každé pokožky před nebezpečným UV zářením.

Díky velkému výhodnému balení Vás ochrání po celou dovolenou. Samozřejmostí je příjemná textura a snadná aplikace s pumpičkou, která bude bavit nejen Vás ale i partnera či Vaše děti.

Photoderm After SunAutor: Ženy - E15

SOUTĚŽ

Zapojte se do soutěže a tři z vás vyhrají produkty Photoderm Family SPF 50 + a Photoderm After Sun 500 ml.

Jak na to

Opalovací kosmetiku Photoderm mohou nyní vyhrát tři z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 60., 80. a 100. v pořadí. Nápovědu hledejte na www.bioderma.com.

Možnost odpovídat máte od 20. 5. do 26. 5. 2013

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video