Správná podprsenka pro povislá ňadra! | e15.cz

Správná podprsenka pro povislá ňadra!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned Vám můžeme ukázat, že tomu tak není. Dnes jsme si pro vás připravili další praktické zkušenosti z naší "Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti".

Mnoho dotazů, které dostáváme od svých zákaznic, se týkají vhodných typů a tvarů podprsenek u prsou, která jsou povislá po dětech, po kojení či po větším zhubnutí.

Mezi nejčastější dotazy patří, jakou podprsenku zvolit, aby pomohla vytvarovat povislá prsa tak, aby je vrátila na původní místo a dodala jim správný a požadovaný tvar.

Píší nám mladé maminky, kterým po těhotenství a kojení, když účinky hormonů vymizí a mléčné žlázy se vrátí do své původní velikosti, prsa povadnou.

Píší nám dívky a ženy, kterým se podařilo zhubnout více kilogramů najednou a jejich prsa ztratila svůj původně pevný tvar. Píší nám starší ženy s většími plnějšími prsy, kterým gravitace přispěla k jejich prověšení.

Některé z nich řeší tuto situaci plastickou operací, ale většina z nich by ráda našla vhodnou podprsenku, aby tím přispěly nejen ke zlepšení své postavy, ale i k vyřešení možných bolestí hlavy či zad.

Obecně lze říci, že v případě povislých prsou si vybíráme podprsenku s vyšším středem uzavřenějšího střihu a hlavně správné velikosti, tj. takovou, která dobře sedí a kostice netlačí a při předklonu prsa nemají tendenci z košíčků vypadnout.

Taková podprsenka se hledá individuálně pro každou zákaznici a zde mohou diskrétně pomoci speciálně vyškolené prodavačky, které mají praxi, zkušenosti a dobře znají nabízený sortiment.

U menších velikostí to mohou být podprsenky vyztužené, nevyztužené i s push-up tvarováním. Pro příklad je možné se podívat na tvar podprsenek:

  • Angel Curves WP
  • True Curves WHP
  • Elastiform R
  • Miss Sexy&Crazy WHU 02 (podprsenku se silným push-up efektem)

U větších prsou zase účinně pomáhají podprsenky nevyztužené, dobře a kvalitně šité, ale vždy s vyšším středem a uzavřenějšího střihu. Pro příklad je možné se podívat na tvar podprsenek:

  • Ladyform Grace W
  • Ladyform soft W
  • Riccarda W

První dvě z nich jsou podprsenky zmenšovací, ta třetí je tvarovací se zeštíhlovacím švem.

Dobře tvarující podprsenka velmi ovlivní celkový vzhled postavy, a tak je škoda této její funkce nevyužít.

Zdraví prodavačky Martina a Laďka z „Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti“ (1. patro)

www.podprsenky-poradna.cz

SLEVÍN.CZ - KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video