Světové finále modelingové soutěže Elite Model Look 2013. Zvítězila Češka! | e15.cz

Světové finále modelingové soutěže Elite Model Look 2013. Zvítězila Češka!

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Eva Klímková, která vyhrála v září ve Španělském sále Pražského hradu národní finále nejprestižnější modeligové soutěže Elite Model Look, se stala celosvětovou vítězkou.

16-ti letá studentka Střední odborné školy stavební a zahradnické v Praze tak slibně nastartovala svou modelingovou a získala garantovaný modelingový kontrakt ve výši 150.000 eur (v přepočtu přes čtyři milióny korun). Druhé místo obsadila Alexandra z Monaca, o třetí místo se podělily dvě finalistky Amilna z Angoly a Dalma z Maďarska.Skvěle se umístila i Slovenka Barbora Koláriková, která se probojovala do TOP 15.

Sáša Jány, ředitel soutěže pro ČR a SR říká: ”Jsem nadšený z tohoto skvělého úspěchu České a Slovenské vítězky, je to zároveň potvrzení a ocenění vynikající práce obou týmů, jak Elite Prague, tak Elite Bratislava, díky čemuž jsou naše agentury dlouhodobě leadrem na trhu”.

Elite model Look je jednou znejprestižnějších modelingových soutěží světa. Již od roku 1983 vyhledává nové talenty po celém světě a dívky, které uspějí mají velikou šanci proniknout do světa topmodelingu. Svou kariéru začala právě v této soutěži i řada světových topmodelek např. Cindy Crawford, Gisele Bundchen, Linda Evangelista , Alessandra Ambrosio, z českých modelek pak Linda Vojtová, Linda Nývltová, Kristína Chrásteková, Denisa Dvončová, Ester Geislerová, Denisa Dvořáková, Michaela Kociánová, Hana Jiříčková či Michaela Hlaváčková. Foto: Archiv Elite Prague

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video