Top 5 nejlépe oblečených žen na filmovém festivalu v Karlových Varech | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu

Top 5 nejlépe oblečených žen na filmovém festivalu v Karlových Varech

mk

Festival v Karlových Varech skončil a s ním i přehlídka celebrit, rádobycelebrit, více či méně podařených outfittů i luxusu. My jsme z celé události se zřetelem právě na módu vybrali pět žen, které se nám na karlovarském festivalu líbily nejvíce. Podívejte se!

v černé třpytivé róbě, kterou oblékla na zahájení festivalu. Přestože okouzlující herečka ještě stále mírně bojuje s kily nabranými po , výběr šatů ve stylu klasické elegance, podpořené vhodnou volbou účesu zvládla na jedničku.

Jitka Čvančarová s manželemJitka Čvančarová s manželemAutor: Ženy - E15

Stálicí festivalu i přidružených večírků je už dlouhá léta modelka , která svou bezchybnou postavu ráda předvádí v přiléhavých šatech. Oranžová róba s vlečkou od návrhářky Natali Ruden se tomuto standardu samozřejmě nevymykala, ovšem Andrei velice slušela.

Andrea VerešováAndrea VerešováAutor: Ženy - E15

Herečka Martha Issová si díky svému výraznému typu, drobnému vzrůstu i téměř dívčí postavě může dovolit obléknout i nápadné šaty s velkým výrazným vzorem, které by na mnohé jiné ženě vypadaly divně nebo alespoň nepatřičně.

Martha Issová s partneremMartha Issová s partneremAutor: Ženy - E15

Klasické eleganci dává již tradičně přednost také herečka Jitka Schneiderová. Na párty ve stylu filmu Velký Gatsby, kterou pořádala známá značka luxusního šampaňského si zvolila oblek v pánském stylu. Její ženskost tím však nijak neutrpěla, ba naopak!

Jitka SchneiderováJitka SchneiderováAutor: Ženy - E15

Jednu z mála kratších rób jste na slavnostním zakončení festivalu mohli spatřit na herečce Táni Pauhoufové. Krásná Slovenka, kterou si lidé často pletou s jinou rusovláskou, Vicou Kerekés, sice narozdíl od většiny dam nedala přednost dlouhé róbě, ale zato ve žlutých šatech od Diora zářila jako sluníčko.

Táňa PauhofováTáňa PauhofováAutor: Ženy - E15

A co Vy? Souhlasíte s naším výběrem nebo byste volili jinak? Na další róby celebrit se můžete podívat v článku nebo níže ve fotogalerii.

Autor: mk
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!