KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Trápí Vás suché a popraskané paty?

Pokud jste odpověděli ano, pak rozhodně nejste sami. Problém se suchou, drsnou a popraskanou kůží na patách trápí velké množství lidí, a příčin tohoto problému je hned několik. Na vině může být nízká hydratace pokožky, nevyhovující obuv, nadváha, zdravotní problémy, či nedostatečná hygiena.
Trápí Vás suché a popraskané paty?
23.6.2014 7:00 |

Ačkoli se popraskané paty mohou zprvu zdát jen malým, kosmetickým problémem, v případě, že se péče o ně zanedbá, mohou způsobit nejen nepříjemnou bolest, ale i zdravotní komplikace. Pokud je problém s popraskanou kůží dlouhodobě přehlížen, praskliny v kůži se mohou neustále zvětšovat, až se stanou citlivými a velmi bolestivými. Do nezhojených ranek se pak mohou snadno dostat nečistoty a vyvolat zánět, či nebezpečnou infekci.

Maxiderma - jen hladce Maxiderma - jen hladce

Kup teď

Jak o popraskané paty pečovat?

Absolutním základem péče o suchou a ztvrdlou kůži na chodidlech a patách je pravidelné odstraňování odumřelé kožní tkáně, a především dostatečná hydratace suché pokožky. Ztvrdlou kůži na patách odstraníme pomocí pemzy, pilníku, nebo seřezávače kůže. Dostatek hydratace pokožce zajistíme používáním speciálních krémů, určených výhradně k péči o chodidla.

Maxiderma - jen hladce Maxiderma - jen hladce

Balzám na paty a chodidla Maxiderma byl vyvinut odborníky speciálně k ošetření suchých, ztvrdlých a popraskaných chodidel. Jeho účinnou složkou je urea (25 %), která pomáhá rozkládat odumřelé kožní buňky, čímž přispívá k rychlejší regeneraci kožní tkáně. Urea výrazně zvyšuje hydrataci pokožky a pomáhá udržet vodu v její horní vrstvě. Vytváří tak přirozenou ochrannou bariéru pokožky, a tím zabraňuje ztrátám hydratace a vysušování pokožky, které vede k jejímu následnému popraskání.

Maxiderma - jen hladce Maxiderma - jen hladce

Zvlhčující účinky urei jsou medicínsky ověřeny. Při každodenním používání Balzámu na paty a chodidla značky Maxiderma se výrazné zlepšení stavu pokožky dostaví již po třech dnech. Vaše chodidla budou měkká, jemná a perfektně hydratovaná.

Pojď soutěžit a vyhraj balzám na paty a chodidla Maxiderma!

Chci soutěžit

Maxiderma - jen hladce Maxiderma - jen hladce

Zjistěte více o produktu maxiderma: Více informací

Autor článku: Inzerce
Zdroj: Ženy.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění