Trápí Vás suché a popraskané paty? | e15.cz

Trápí Vás suché a popraskané paty?

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pokud jste odpověděli ano, pak rozhodně nejste sami. Problém se suchou, drsnou a popraskanou kůží na patách trápí velké množství lidí, a příčin tohoto problému je hned několik. Na vině může být nízká hydratace pokožky, nevyhovující obuv, nadváha, zdravotní problémy, či nedostatečná hygiena.

Ačkoli se popraskané paty mohou zprvu zdát jen malým, kosmetickým problémem, v případě, že se péče o ně zanedbá, mohou způsobit nejen nepříjemnou bolest, ale i zdravotní komplikace. Pokud je problém s popraskanou kůží dlouhodobě přehlížen, praskliny v kůži se mohou neustále zvětšovat, až se stanou citlivými a velmi bolestivými. Do nezhojených ranek se pak mohou snadno dostat nečistoty a vyvolat zánět, či nebezpečnou infekci.

Maxiderma - jen hladceAutor: Ženy - E15

Kup teď

Jak o popraskané paty pečovat?

Absolutním základem péče o suchou a ztvrdlou kůži na chodidlech a patách je pravidelné odstraňování odumřelé kožní tkáně, a především dostatečná hydratace suché pokožky. Ztvrdlou kůži na patách odstraníme pomocí pemzy, pilníku, nebo seřezávače kůže. Dostatek hydratace pokožce zajistíme používáním speciálních krémů, určených výhradně k péči o chodidla.

Maxiderma - jen hladceAutor: Ženy - E15

Balzám na paty a chodidla Maxiderma byl vyvinut odborníky speciálně k ošetření suchých, ztvrdlých a popraskaných chodidel. Jeho účinnou složkou je urea (25 %), která pomáhá rozkládat odumřelé kožní buňky, čímž přispívá k rychlejší regeneraci kožní tkáně. Urea výrazně zvyšuje hydrataci pokožky a pomáhá udržet vodu v její horní vrstvě. Vytváří tak přirozenou ochrannou bariéru pokožky, a tím zabraňuje ztrátám hydratace a vysušování pokožky, které vede k jejímu následnému popraskání.

Maxiderma - jen hladceAutor: Ženy - E15

Zvlhčující účinky urei jsou medicínsky ověřeny. Při každodenním používání Balzámu na paty a chodidla značky Maxiderma se výrazné zlepšení stavu pokožky dostaví již po třech dnech. Vaše chodidla budou měkká, jemná a perfektně hydratovaná.

Pojď soutěžit a vyhraj balzám na paty a chodidla Maxiderma!

Chci soutěžit

Maxiderma - jen hladceAutor: Ženy - E15

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video