Trendy pro podzim a zimu. Co by vám letos nemělo v šatníku chybět? | e15.cz

Trendy pro podzim a zimu. Co by vám letos nemělo v šatníku chybět?

Oxana Ondříčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Podzim se již hlásí a obchody překypují podzimními kolekcemi. Co si na nás návrháři vymysleli pro tuto sezónu? Připravíme vás na ni.

Černá

Barva, která se nikdy neomrzí a nevyjde z módy. Návrháři se přiklonili k gothic stylu a kůži. Ať už jde o kožené kalhoty nebo sukni – letos to je trefa do „černého“. Základem je jednoduchost, lesk a androgynní styl. Ideální kombinací pro podzim je černá s námořnickou modrou.

Peplum

Ještě není čas se s tímto trendem loučit, ale pořádně ho rozvést. Vybrat si můžete halenku, šaty nebo sukni a tímto volánkem, který zvýrazní pas a dělá hezké křivky.

Velké svetry

Ze dna své skříně můžete vzít ten nejhuňatější kousek, který máte… a vzít si ho třeba k sukni. Možnostím se meze nekladou.

Baroko

Návrháři si oblíbili brokát a potisky podobné těm barokním. Především se objevuje zlatá, výšivky a výrazně rudá.

Vojenský styl

Je skoro stálicí podzimu – khaki barva, kabátky s dvěma řadami knoflíků. Letošní sezóna je o silných a nezávislých ženách, přidejte se do jejich armády.

Doplňky

V šatníku vám nesmí chybět kozačky nad kolena, kabelka ve tvaru brašny a klobouky všech tvarů. Výrazným trendem se staly cvočky – na botách, oblečení nebo na špercích - skombinovat je lze elegantně, ale i klasicky s rockovým nádechem.

Autor: Oxana Ondříčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video