Trendy účesy na jaro (video) | e15.cz

Trendy účesy na jaro (video)

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Toužíte po změně účesu? Nechte se inspirovat!

Nesmrtelné mikádo

Mikádo patří k nejaktuálnějším střihům sezóny už několik let. Tento střih, jehož základy položil kadeřník Vidal Sasoon, je nesmrtelný!

Výhodou je vysoká variabilita, díky níž sedne jakémukoli tvaru obličeje za pomoci využití různých délek, sestříhání a vrstvení, s ofinou či bez a také díky kouzlům s barvami.

Velmi moderním účesem dneška je roztřepené, postupně sestříhané mikádo a to jak s ofinou tak i bez. Vytvarováním konečků pomocí gelu a jejich vytočením směrem ven dodáte účesu vzdušnost a nedbalý vzhled. Klasické elegance naopak dosáhnete mohou naopak účes vyčesáním do hladka, oblé tvary pak účesu dodáte pomocí fénu . Vysoké čelo lze pomůže zakrýt ofina, ať už rovná nebo a moderní šikmá trošku do očí.

Dívčí copy

Nejjednodušší a přitom velmi efektní úprava dlouhých vlasů se toto jaro hlásí o slovo. Vše, co k tomu potřebujete, je hřeben a gumička nebo ozdobná spona.

Dohladka...Autor: Ženy - E15

Vlasy uhlaďte, stáhněte dozadu a cop posaďte na temeno hlavy anebo dolů na zátylek. In jsou elegantní hladké verze i vlasy v copu přirozeně zvlněné či rošťácky rozcuchané.

Zámotky

Dlouhé vlasy upravené do pleteneců a nápaditě smotaných
drdolů jsou romantickou alternativou k elegantním hladkým copům.

Nebo rozcuchané...Autor: Ženy - E15

Dodávají nositelce ženskost a možnost kreativně se vyřádit. Dokonalý vzhled v tomto případě není podmínkou, naopak. In je asymetrie a „chaos“ na hlavě.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video