Vánoční nákupy v klidu a pohodě? Už vím jak na to! | e15.cz

Vánoční nákupy v klidu a pohodě? Už vím jak na to!

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
„To vánoční běsnění fakt nedám!“, říkám si každý rok a stejně tak i letos vím, že mě to nemine. A tak hledám cestu, jak to zvládnout bez úhony…

To opravdu neexistuje možnost, jak ten advent prožít v klidu a zvládnout do toho i jinak tolik milované nákupy?

Sháním nový kabát, protože zima už, zdá se, dorazila, mámě chci pořídit zase nějakou parádu pod stromeček a v obchodech jsou přitom jen haldy zbytečných hadrů a kýčů, které snad vyrábějí speciálně „na Ježíška“. Zchvácená už jen kvůli davům, přes které se musím prodrat cestou přes Václavák, dosedám v oblíbené kavárně na pravidelnou skleničku s nejlepší kamarádkou. Ještě než se můj tep srovná do normálu, stihnu jí rozhořčeně říct, že mě ty předvánoční dostihy letos štvou snad ještě víc než kdy jindy.

„A zkusilas zajít do Bosse tady za rohem, Na Příkopě?“, zeptala se mě s pochopením i pobavením, které mě ještě víc vytočilo, kamarádka Zuzana. „Právě tam začínají nabízet zimní věci se zajímavýma slevičkama a navíc už i první jarní kousky pro příští rok! To si přeci nemůžeme nechat ujít! Pojď, uděláme si radost,“ zažadonila s vášní shoppaholika (mezi které se za jiných okolností řadím i já).

Zkrátím to, po nezbytném latéčku a dvojce červeného jsme vyrazily. V pohodě a bez stresu jsem sfoukla letošního Ježíška jedním vrzem. Vybírat bylo opravdu z čeho, 30% slevy už nechají chladného málokoho, nebo spíš málokterou z nás. No řekněte samy, nechaly byste ležet kabát, který má přesně tu správnou a jedinečnou barvu, která vám v šatníku chybí, padne jako ulitý a ještě je ve slevě?

Mámu čeká pod stromečkem kašmírový svetřík, manžela nová bunda a později večer i já v nové a naprosto luxusní hedvábné blůze z kolekce BOSS. Jistě ho pak už nebude zajímat, kolik stála. A svůj účel splní dvojnásobně, hned po svátcích s ní vytřu zrak v kanceláři všem kolegyním. To, že je z nové kolekce na jaro/léto 2014 jim prozradím ráda, ať ví, co bude příští rok IN.

A těch pár dalších kousků, které jsem v BOSS Store za tak skvělé ceny prostě nemohla nechat a o kterých ví jen Zuzana? Ty doma představím radši postupně, ať je na Vánoce klid.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video