VIDEO: Netradiční módní přehlídka. „Chtěla jsem normální baby,“ říká autorka | e15.cz

VIDEO: Netradiční módní přehlídka. „Chtěla jsem normální baby,“ říká autorka

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Prague fashion weekend byl již tradičně plný přehlídek, kde návrháři představovali své modely na super štíhlých modelkách. Jedna z návrhářek to však celé pojala trochu jinak.

Tentokrát pojetí přehlídky příliš neodpovídalo obvyklému standardu, je však nutné uznat, že návrhářka Ivana Follová rozhodně ví, jak zaujmout. Na modelky lepých tvarů, roznášejících sushi, na „gurmánské“ názvy dílčích sekcí přehlídky ani na neobvyklé nátisky na hedvábí diváci zřejmě jen tak nezapomenou.

„Když se mne zeptali, jestli bych neudělala přehlídku, tak jsem se zamyslela a řekla jsem, že udělám. Ale chci normální, pořádný baby,“ přiblížila návrhářka vznik konceptu přehlídky moderátorce TV Metropol. „Modelky jsme nejdříve vybírali podle fotografií a poté podle toho, jak dámy chodí, jakou mají postavu a tak. Líbilo se mi, že jsou absolutně různorodé a že je každá úplně jiná,“ dodala.

Návrhářka Ivana Follová očividně ráda pracuje s hedvábím a tak hedvábné modely ani na přehlídce nemohly chybět. „Byly tam hedvábné tuniky s nátisky sushi, které můžete nosit úplně ke všemu, pak byla taková sekce klasiky, aby si i méně odvážné dámy přišly na své. Na konci pak byly veliké nátisky na hedvábí,“ přiblížila své modely Ivana, jejíž portfolio zahrnuje návrhy večerních nebo svatebních toalet, kostýmů i praktické oblečení pro volný čas.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery