Videonávod: Líčení pod brýle krok za krokem | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Videonávod: Líčení pod brýle krok za krokem

Videonávod: Líčení pod brýle krok za krokem
ZDROJ: Ženy - E15

Kateřina Fejková

Nosíte brýle a stále si nejste jista, jak se namalovat? V našem videu naleznete užitečné rady, jaký postup a barvy zvolit, aby vaše líčení bylo perfektní!

Záleží na tom, zda nosíte brýle na blízko, nebo na dálku. Brýle na dálku oči zmenšují, kdežto v brýlích na blízko vaše oči budou vypadat větší, než ve skutečnosti jsou. Tomu je vhodné přizpůsobit formu líčení.

Pokud nosíte brýle na dálku, použijte optické triky, které oči otevřou a zvětší. Čím světlejší odstíny budete používat, tím lépe. Pomohou vám také lesky a stíny s příměsí perleti. Naopak zapomeňte na výrazné černé oční linky, kterými orámujete oči z obou stran. Vhodné je použít bílou či krémovou tužku a udělat s ní linku těsně pod hranou spodního víčka.

Naopak ty, které nosí brýle na blízko, si mohou dovolit daleko dramatičtější líčení a „divočejší“ look. Budou vám slušet tmavší, temnější barvy stínů, dobře budete vypadat v tzv. kouřovém líčení.

Nebojte se více zdůraznit obočí. Nespoléhejte na to, že pod brýlemi stejně není vidět.

Nepodléhejte mýtu, že kdo má brýle, neměl by mít na obličeji další výrazný prvek.. V našem videu uvidíte, že i varianta s červenými rty působí velmi atraktivně.

Zdroj: www.youtube.com

Autor: Kateřina Fejková
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!