Víkend plný módy začíná, inspirujme se pro následující sezónu! | e15.cz

Víkend plný módy začíná, inspirujme se pro následující sezónu!

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Víkend plný módy začíná, inspirujme se pro následující sezónu! Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend je hlavní módní událost sezóny.

Pro mě je to mimo jiné i příležitost potkat kromě známých osobností české a světové módní scény také své známé a přátele, které jsem dlouho neviděla. Móda nás spojuje, a tak je pro nás víkend plný inspirace v podobě trendů pro nadcházející sezónu ideální. Tentokrát Prahu navštíví i slavný návrhář Jimmy Choo, a to si opravdový milovník módy nemůže nechat ujít.

Kolem módy se děje hodně věcí, a je to dobře. Zůstat v obraze zabere hodně času, ale každý, kdo chce mít přehled o aktuálních trendech, posledních výstřelcích a budoucích směrech, si čas rád najde. Pokud módu milujete tak jako já, nenecháte si MBPFW 2013 ujít. Jestli ještě nejste rozhodnuté, mám tu pro vás jedno eso v rukávu, které určitě i ty váhavé přesvědčí.

Kromě všech přehlídek, workshopů, fashion stations, módní atmosféry a všemožných doprovodných akcí, tu mám i ověřenou informaci, která zaručeně potěší. Prodejna se značkou HUGO BOSS, BOSS Store Na Příkopě zve tento pátek 20. 9. 2013 od osmi hodin večer na malou cocktail party. Pozvání mohou využít všichni, kteří jsou majiteli platné vstupenky na MBPFW 2013 anebo mají akreditaci.

A na co se můžeme těšit?

Modelky a modelové formou fashion points představí novou kolekci HUGO BOSS Podzim/Zima 2013. Krásně tedy vše uvidíte v reálu, přímo v akci. Navíc vám s módními trendy poradí stylista Jan Pokorný, který obléká i známé celebrity českého show-businessu.

Úplně se vidím, jak si s cocktailem v ruce prohlížím luxusní oblečení a doplňky HUGO BOSS a k tomu zní příjemné tóny saxofonu. Pro ty, co hledají další argumenty proč přijít, mám ale ještě jeden. Pomyslnou třešničkou na dortu je tombola, ve které budete moci vyhrát například kabelku nebo poukaz na brýle HUGO BOSS, nový parfém BOSS Jour a řadu dalších zajímavých dárků.

Takže to shrneme. Přijďte na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend a nezapomeňte se zastavit v pátek 20. 9. 2013 v BOSS Store Na Příkopě, kde proběhne od 20:00 do 21:30 coctail party pro všechny návštěvníky s platnou vstupenkou.

Modelky, modelové, nové kolekce, vše pro pány, vše pro dámy, zajímavosti pro letošní podzim a zimu, tombola a hezké dárky. Já tam tedy rozhodně budu. Pojďme se inspirovat, pojďme dělat módu.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video