Vizážistika: Ideální práce pro kreativní ženu | E15.cz

Vizážistika: Ideální práce pro kreativní ženu

Redakce

Make up artist neboli profesionální vizážista. Atraktivní zaměstnání, které umožňuje být časově flexibilní. Je to obor neustále se rozvíjející a možnosti seberealizace v tomto obou jsou nepřeberné - svět hudby, filmu, kosmetická impéria...

 Stovky televizních společností točí každý den v týdnu, 24 hodin denně. Každý reportér, modelka, moderátor, herec, zpěvák, účastník soutěže či talk show, potřebuje někoho a ten někdo je profesionální vizážista. Výsledek jejich kouzel můžeme obdivovat na stránkách milionů magazínů, billboardů, plakátů, kalendářů, CD obalů i fotografií na webových stránkách.
 
At´už je Vaším cílem pracovat s fotografy, modelkami, módními návrháři, herci, napomáhat v tvořivosti plastickým chirurgům, zkrášlovat nevěsty v jejich významný den, vždy budou na světě existovat lidé, kteří budou potřebovat služby profesionálních vizážistů.

Autor: Ženy - E15


SURFACE professional make up school je přední školou v oblasti líčení. Nabízí kurzy osobního a profesionálního líčení, které stojí na mezinárodní koncepci. „SURFACE klade důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu nabízených kurzů. Proto je pro nás důležité mít v našem týmu ty nejlepší vizážisty z České republiky. Věříme, že Váš úspěch je vyjádřením i našeho úspěchu. A proto Vám umožníme získat nezbytné znalosti k tomu, abyste se mohli uplatnit na profesionální úrovni. Umožníme Vám praktické tipy, které Vás připraví na profesionální dráhu vizážisty tak, aby Vaše práce plnohodnotně reprezentovala i naši školu.“ dodává Markéta Angerová, ředitelka školy SURFACE.

Autor: Ženy - E15


V komplexu Surface se nachází i fotografický ateliér, který umožňuje studentům profesionální prostředí, ve kterém mohou efektivně zúročit své zkušenosti v rámci kurzů a profesionálních portfólií.

Autor: Ženy - E15


Škola nabízí nejobsáhlejší, nejprofesionálnější a nejaktuálnější studijní plán. Na své si přijdou i zkušení vizážisté, kteří si chtějí obohatit zkušenosti. Surface nabízí photography make up kurz, fashion make up a další.

K tomu, abyste se mohla stát profesionální vizážistkou musíte absolvovat základní kurz líčení. Trvá 5 dnů, 40 hodin a zakončuje se závěrečnou zkouškou. Po úspěšném absolvování získáte certifikát akreditovaný MŠMT ČR. Rekvalifikační kurz je určen všem, kteří se chtějí stát profesionálním vizážistou. Není nutné poředchozího vzdělání v tomto oboru.

Autor: Ženy - E15


Díky kurzu získáte znalosto a dovednosti od základů až po nejpokročilejší techniky od nejlepších vizážistů z České republiky. Velký prostor se věnuje i praktické části. Nejlepším studentům nabízíme možnost budoucí spolupráce a uplatnění v oboru.

Nejbližším termínem rekvalifikačního kurzu je 10. - 14.5., lektorem kurzu je Veronika Dědková, naše přední česká vizážistka a jsou stále volná místa, proto neváhejte a rezervujte si své místo ještě dnes.

www.surfacemakeup.cz
SURFACE professional make up school, Belgická 14, Praha 2

(komerční spolupráce)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.