Vizážistika: Ideální práce pro kreativní ženu | e15.cz

Vizážistika: Ideální práce pro kreativní ženu

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Make up artist neboli profesionální vizážista. Atraktivní zaměstnání, které umožňuje být časově flexibilní. Je to obor neustále se rozvíjející a možnosti seberealizace v tomto obou jsou nepřeberné - svět hudby, filmu, kosmetická impéria...

 Stovky televizních společností točí každý den v týdnu, 24 hodin denně. Každý reportér, modelka, moderátor, herec, zpěvák, účastník soutěže či talk show, potřebuje někoho a ten někdo je profesionální vizážista. Výsledek jejich kouzel můžeme obdivovat na stránkách milionů magazínů, billboardů, plakátů, kalendářů, CD obalů i fotografií na webových stránkách.
 
At´už je Vaším cílem pracovat s fotografy, modelkami, módními návrháři, herci, napomáhat v tvořivosti plastickým chirurgům, zkrášlovat nevěsty v jejich významný den, vždy budou na světě existovat lidé, kteří budou potřebovat služby profesionálních vizážistů.

Autor: Ženy - E15


SURFACE professional make up school je přední školou v oblasti líčení. Nabízí kurzy osobního a profesionálního líčení, které stojí na mezinárodní koncepci. „SURFACE klade důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu nabízených kurzů. Proto je pro nás důležité mít v našem týmu ty nejlepší vizážisty z České republiky. Věříme, že Váš úspěch je vyjádřením i našeho úspěchu. A proto Vám umožníme získat nezbytné znalosti k tomu, abyste se mohli uplatnit na profesionální úrovni. Umožníme Vám praktické tipy, které Vás připraví na profesionální dráhu vizážisty tak, aby Vaše práce plnohodnotně reprezentovala i naši školu.“ dodává Markéta Angerová, ředitelka školy SURFACE.

Autor: Ženy - E15


V komplexu Surface se nachází i fotografický ateliér, který umožňuje studentům profesionální prostředí, ve kterém mohou efektivně zúročit své zkušenosti v rámci kurzů a profesionálních portfólií.

Autor: Ženy - E15


Škola nabízí nejobsáhlejší, nejprofesionálnější a nejaktuálnější studijní plán. Na své si přijdou i zkušení vizážisté, kteří si chtějí obohatit zkušenosti. Surface nabízí photography make up kurz, fashion make up a další.

K tomu, abyste se mohla stát profesionální vizážistkou musíte absolvovat základní kurz líčení. Trvá 5 dnů, 40 hodin a zakončuje se závěrečnou zkouškou. Po úspěšném absolvování získáte certifikát akreditovaný MŠMT ČR. Rekvalifikační kurz je určen všem, kteří se chtějí stát profesionálním vizážistou. Není nutné poředchozího vzdělání v tomto oboru.

Autor: Ženy - E15


Díky kurzu získáte znalosto a dovednosti od základů až po nejpokročilejší techniky od nejlepších vizážistů z České republiky. Velký prostor se věnuje i praktické části. Nejlepším studentům nabízíme možnost budoucí spolupráce a uplatnění v oboru.

Nejbližším termínem rekvalifikačního kurzu je 10. - 14.5., lektorem kurzu je Veronika Dědková, naše přední česká vizážistka a jsou stále volná místa, proto neváhejte a rezervujte si své místo ještě dnes.

www.surfacemakeup.cz
SURFACE professional make up school, Belgická 14, Praha 2

(komerční spolupráce)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video