Vlasový laser

Máte problémy s vlasy? Padají vám, nadměrně se mastí, jsou jakoby bez života? Pak je vhodná doba na vlasový laser.
Vlasový laser
2.2.2004 0:00 |

Vyzkoušela jste už všemožné mastičky, vlasové vody, bylinky a další procedury a přitom vaše vlasy trápí pořád stejné problémy bez náznaku zlepšení? Zkuste tedy ještě účinky vlasového laseru, který řeší potíže s padáním vlasů v důsledku stresu, porodu, kojení, pomáhá vlasům poškozeným trvalými ondulacemi, barvením, používáním nevhodným vlasových přípravků, nadměrným maštěním a podobně.

Pokud vás žádný z těchto uvedených problémů netrápí a vaše vlasy jsou v pořádku, i pro vás vlasový laser něco nabízí… ještě hezčí vlasy. Proč a jak vlastně takový laser funguje?

Biostimulační laser pozitivně ovlivňuje buňky vlasového folikulu a vlasové papily, z nichž vlas vyrůstá. Pokožka se díky tomu lépe prokrvuje, vlasové kořínky se více vyživují. Aby byl afekt co nejlepší, je třeba 10-20 aplikací tohoto laseru.
Přibližně po páté aplikaci se projeví první výsledky, vlasy méně vypadávají a po ukončení kůry se padání sníží výrazně. Vlasy by pak měly růst silnější a zdravější.

V době, ve které budete využívat služeb laseru, se doporučuje používat přírodní kosmetiku, vlasy by se neměly barvit, trvalit a je třeba také omezit používání gelů, tužidel a laků.

Aby se ještě více podpořil účinek laseru, je dobré kůru doplnit ještě o používání vitaminů a minerálů, a to hlavně zinku, hořčíku a vitaminu B.


 

Autor článku: Redakce
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Alena | 20.2.2007 01:23

co po tom?

Hanka | 25.2.2005 19:20

Re: Re: vlasovy laser

Peťa | 11.11.2004 13:46

Re: vlasovy laser

Kristyna Bila | 2.2.2004 08:59

vlasovy laser

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění