Výherce valentýnské soutěže: wellness procedury v Pure Spa | e15.cz

Výherce valentýnské soutěže: wellness procedury v Pure Spa

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V Praze existuje místo, kde se můžete vyhnout únavě a stresu a nechat se jednoduše hýčkat masáží, vůněmi, oleji, čaji. Relaxační centrum Pure Spa hotelu Le Palais přináší nový rozměr péče o duševní pohodu i zdraví.

Vychutnejte exotiku v kosmetice Ligne St Barth


Za pomoci unikátní přírodní, hypoalergenní kosmetiky Ligne St Barth nabízejí v Pure Spa klid, odpočinek a velmi příjemné procedury. Paleta zboží LIGNE ST BARTH obsahuje více než 40 produktů. Dosahují u odborné veřejnosti a renomovaných časopisů nejvyšší možná ocenění za její výjimečné vlastnosti. Všechny pochází z vlastní laboratoře na karibském ostrově St. Barthélemy a obsahují všechny aktivní látky rostlin, plodin a květů, z kterých byly vyrobeny. Při výrobě se používají tradiční, léty prověřené receptury ve spojení s moderní technologií. Kosmetika je vyráběna v několika řadách pro ženy, i v několika variantách pro muže.

Autor: Ženy - E15


Ochutnejte harmonii těla i mysli


Dopřejte si uvolňující a jemnou masáž těla s luxusními kosmetickými produkty, zaměřenými individuálně na potřeby Vaší pokožky. Vyberte si přírodně čistý, jemně nahřátý kokosový olej pro intenzivní výživu suché pokožky nebo za studena lisovaný avokádový olej pro regeneraci a podporu obnovy citlivé pleti. Nebo snad dáte přednost směsi břečťanovému gelu s mentolovým olejem pro osvěžení a zpevnění Vaší pokožky?

Pro dokonalé završení Vašeho zážitku Vás budeme hýčkat vůněmi z Karibiku. Vyberte si své oblíbené tělové mléko s avokádovým olejem a vůní čisté vanilky, jemné lilie nebo karibské orchideje tiaré. Vše vybíráno a kombinováno tak, aby odpovídalo individuálním přáním a preferencím. Celkový zážitek pomůže završit chvilka klidu v relaxační místnosti s čerstvě připraveným čajem dle Vašeho přání. Odcházet budete plni nové energie!

Autor: Ženy - E15Relaxujte v páru – podělte se o zážitky – skvělý tip na Valentýna


Procedury ve dvou jsou stále větším hitem. Procedury pro dva nabízejí hotelové lázně Pure Spa v různých variantách. Společně tak lze relaxovat při příjemném peelingu a zábalu zakončeném uvolňující masáží, nebo zkusit různé pečující masáže. Při všech procedurách se využívá kosmetiky Ligne St Barth s příchutí exotiky karibských ostrovů.
 
Valentýnské procedury v páru jsou speciálně sestaveny pro maximální odpočinek a uvolnění. Masáž Couple Treatment Experience je navíc ještě doplněna exkluzivním dárkem kosmetiky Ligne St Barth. Informace o procedurách v páru a speciálních valentýnských nabídkách naleznete na .

Autor: Ženy - E15


Kosmetiku firmy Ligne St Barth je možné v Praze zakoupit pouze v hotelu Le Palais, U Zvonařky 1, Praha 2. S nákupem Vám poradí odborně vyškolený personál, takže kosmetiku zakoupíte přímo na míru svým potřebám. Nechte se hýčkat procedurami v místním, loni otevřeném, relaxačním centru Pure Spa. Při masážích i ostatních procedurách je používána výhradně kvalitní přírodní kosmetika Ligne St Barth.

Autor: Ženy - E15


Z těch, kdo správně zodpověděli naši soutěžní otázku, má nyní jeden šťastný výherce možnost vychutnat si některou z uvolňující ch wellness procedur právě v Pure Spa.  Výherce získává voucher v hodnotě 3 900 korun, který  věnoval do soutěže Hotel Le Palais a který lze využít  na procedury v Pure Spa hotelu Le Palais.  Procedury lze absolvovat i ve dvou, popř. můžete dárkový certifikát využít jako nevšední valentýnský dárek.

Autor: Ženy - E15


Správná odpověď na soutěžní otázku  "

Na kterém ostrově se vyrábí kosmetika, kterou využívá Pure Spa hotelu Le Palais při svých procedurách?“ zní :  Kosmetika  Ligne St Barth se vyrábí na na karibském ostrově St. Barthélemy.


Výherce:
* ========

Výherkyni bude certifikát zaslán spolu se seznamem procedur Pure Spa hotelu Le Palais poštou.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video