Vyzkoušejte tři žhavé outfity se šátkem | e15.cz

Vyzkoušejte tři žhavé outfity se šátkem

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Buďte sexy za každé příležitosti – nebojte se experimentovat s módou. Šátky jsou opět v kurzu a oživíte s nimi každý kousek oblečení. Ať už jdete na procházku se psem, do divadla nebo na pláž, se šátkem můžete vždy vypadat sexy.

Jaký šátek použít?

Čím luxusnější materiál vyberete, tím bude váš outfit slavnostnější. Velice atraktivní je hedvábí. Dobře se s ním pracuje a je potěšení se ho dotýkat. Máte-li doma takový šátek, byla by škoda nechat ho ležet na dně šatní skříně!

Vycházková romantika

Chodíte běhat se psem do parku a potkáváte tam fešáka, na kterého byste ráda udělala dojem? Pozměňte svůj vzhled a třeba přijde se slovy: „Dnes vám to sluší.“

www.otto-shop.czAutor: Ženy - E15
Ležérně omotaný šátek kolem krku skvěle doplní i sportovní oblečení. Rozhodně se hodí více než šperky. Máte-li přeci jen v oblibě korále, vytvořte je ze šátku. Jedenkrát šátek obtočte kolem krku a volně visící cípy obmotejte kolem vzniklého kruhu. Podrobný návod najdete na videu www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU.

Večerní elegance

Na společenský večer se nechte inspirovat například Carrie Bradshawovou z filmu Sex ve městě. Ta se šátků rozhodně nebála.

Zvolíte-li jednoduché koktejlové šaty a doplníte je extravagantním turbanem, stanete se hvězdou večera. Při méně slavnostních příležitostech vyměňte koktejlky za lehounké letní šaty a s turbanem na hlavě budete za exotickou krásku.

Plážová rozvernost

Máte-již na léto nové plavky? Pokud ne, je čas se po nich poohlédnout, sluníčko volá. Plavky seženete například na www.otto-shop.cz.

Svůj plážový outfit můžete doladit rozverným šátkem ve vlasech. Stačí ho zaplést do copánku nebo drdolu. Ty tvořivější se mohou inspirovat na , kde dostanete 10 super tipů.

Ať se vám dílo podaří a máte spoustu pozitivních reakcí!

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video