World of Beauty & SPA zahájí veletržní sezónu krásy v Praze | e15.cz

World of Beauty & SPA zahájí veletržní sezónu krásy v Praze

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
16. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA se otevře návštěvníkům v pátek 6. a v sobotu 7. září. V moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY na ně bude čekat nabídka top novinek i oblíbených přípravků více než tří stovek vystavovatelů. Návštěvníky uvítají odborníci s cennými radami pro péči o pleť, formování postavy i zdravý životní styl a vhodný pohyb.

Jako každým rokem se příchozí mohou těšit na trendy v líčení, účesech, odívání – look 2014 – již tradičně v podání týmu Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové a dalších předních vizážistů. Jak čarovat s kadeřnickými nůžkami ukáží nejlepší kadeřníci – úspěch opakovaně sklízí show Honzy Hlaváčka a Martina Loužeckého, Blanky Haškové i Romany Topinkové.

Velkou oblibu si získala řada módních přehlídek renomovaných návrhářů a oděvních značek v podání řady českých miss, stejně tak známých tváří show businessu, tentokrát se mimo jiné zúčastní Monika Žídková, Eliška Bučková, Taťána Makarenko, Taťána Šedivá a finalistky České Miss 2013.Příznivci Marie Rottrové mohou přijít na její autogramiádu, stejně tak v porotě soutěže přislíbila účast Eva Decastelo. V roli skvělé moderátorky se ukáže opět Romana Navarová.

Na veletrhu opět nebudou chybět vrcholové české a mezinárodní soutěže. Ke každoročním „highlights“ patří finále České mistrovské soutěže v make-upu, tentokrát na téma divoké a nespoutané ženy inspirované barvami exotické přírody „WILD ORCHID“. Mezinárodní soutěž v modelování nehtů (nail designu) se zaměří na dokonalou práci nejlepších designerů, zatímco v soutěži „nail contest“ si může vyzkoušet umění zdobení nehtů každý zájemce. Přírodní péči se věnuje soutěž ve Spa manikúře. Finále prestižní soutěže kadeřníků „INSPIRACE 2014“ o stotisíc korun bude tentokrát věnované elegantním pánským účesům, na kadeřnickém stánku bude možnost pro zkoušku nového účesu i pro návštěvníky. Soutěž Natur Sport Fittnes Cup bude přehlídkou půvabných přírodně-sportovních těl modelů a modelek.

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému metodám pro péči o příjemný a mladistvý vzhled také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných péči o nohy, aromaterapii, masážím, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Speciální program bude zaměřen na zdravý pohyb a prevenci předškolních dětí, především cvičení pro zdravý vývoj nožiček. Novinkou bude samostatná hala s nabídkou minerálů, drahých kamenů, bižuterie a doplňků, kam bude vstup pro návštěvníky zdarma. A všichni milovníci letadel a leteckého umění se mohou navštívit v sobotu i Den letiště Praha Letňany, kde budou k vidění nevšední a raritní letadla i ukázky leteckého umění.

www.worldofbeauty.cz FB: http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video