Z deníku holky, která má nákupy oblečení v malíčku | e15.cz

Z deníku holky, která má nákupy oblečení v malíčku

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Musím se vám k něčemu přiznat. Miluju nákupy a na novém oblečení, kabelkách či botách jsem závislá. Má to ale jednu velkou výhodu. Vím přesně, kde a kdy v Praze pořídíte ty nejlepší kousky do šatníku.

Například teď máme konec června. Léto. Léééto. LÉÉÉTO! Sluníčko, teplo a nákupy. Po protivném propršeném jaru začíná nejlepší část roku, kdy si na sebe stačí vzít jednu stylovou věc a vypadáte úžasně. Nemluvě o tom, že právě odstartovaly letní slevy.

Úplně vás slyším, jak se ptáte: “Báro, kam vyrazit na lov?” Pokud hledáte něco speciálního, je můj tip jasný - při svých nákupech nesmíte zapomenout na značku Hugo Boss. Nejraději chodím do BOSS Store na Příkopy, kde je největší prodejna této značky v Čechách. Mají tam opravdu široký výběr a navíc i příjemný personál, kterému je opravdu potěšením, když může zákazníkovi posloužit a poradit. Oblečení i doplňky u Hugo Boss se vyznačují perfektní kvalitou, nadčasovými střihy a designy.

A co víc, na Příkopech právě začaly letní slevy, a to je nabídka, které se prostě nedá odolat. Doufám, že tam ještě budou z jarní kolekce mít ty světle modré šaty, které krásně zdůrazňují ženské křivky. Taky si pamatuji, že mne zaujaly jedny oranžové šaty a krásné balerínky a… No, jsem si jistá, že s prázdnou neodejdu. Jarní a letní kolekce je teď totiž zlevněná až o třicet procent. (Třicet procent! Jsem v pasti.)

„Kde sháníš takové slušivé kousky? Krásně ti padnou,“ ptá se mě vždycky kolegyně, když se v práci chlubím novými šaty, halenkou nebo botami. „Musíš vědět, kam zajít, drahá,“ odpovídám. „Třeba na Příkopy do BOSS Store. Mají teď letní slevy, ale radši si pospěš, ty nejlepší věci z jarní a letní kolekce rychle mizí.“ A vy taky, dámy! Čím dříve vyrazíte, tím větší výběr budete mít.

To vám říká holka, která má nákupy v malíčku a neutrácí peníze jen tak někde.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video