Z práce rovnou na večírek aneb jak proměnit běžný oděv v párty outfitt | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Z práce rovnou na večírek aneb jak proměnit běžný oděv v párty outfitt

Z práce rovnou na večírek aneb jak proměnit běžný oděv v párty outfitt
ZDROJ: Ženy - E15

Oxana Ondříčková

Večer vás čeká společenská akce, ale jste celý den v práci a časově nezvládáte se doma převléknout do společenského? Ukážeme si, jak proměnit každodenní oblečení v party outfit.

Zásadou jsou pokud možno oddělené kousky – sukně/kalhoty + halenka, s šaty to samozřejmě jde také, ale je větší problém s obměnou jednotlivých částí.

Nosíte-li do práce tzv. business look - pouzdrová sukně/kostýmové kalhoty, halenka a sako, pak stačí pouze změna doplňků – vezměte si něčím zajímavé boty na podpatku, slaďte s psaníčkem, vyhrňte rukávy u sáčka a jste připravená.

Pokud nechcete jít na party ve stejném oblečení, strčte si do kabelky jiný top nebo sukni, které oživí barevností běžný pracovní oděv. Velmi efektní jsou flitry, potisky, barvy, třpytky nebo krajka.

Také se zamyslete nad účesem – jak nosíte vlasy do práce? Zkuste opak toho, jak vás přátelé vidí dennodenně – rozpusťte či vyčešte si vlasy a zkombinujte se zářivými náušnicemi.

Nesmíme samozřejmě opomenout na doplňky – trendem zimy jsou kovy – zlatá a stříbrná, cvočky a všemožné metalické odlesky a aplikace.

Favoritem jsou tzv. statement náhrdelníky. Statement znamená v angličtině prohlášení nebo výrok, který vy učiníte svým masivním řetízkem – se třpytivými kameny, perlami, řetězy… Perfektní jsou v kombinaci s košilí zapnutou ke krku nebo halenkou bez výstřihu.

Autor: Oxana Ondříčková
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!