Zaměřeno na šortky | e15.cz

Zaměřeno na šortky

Oxana Ondříčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vysoké teploty stále přetrvávají a spolu s nimi jde ruku v ruce letní oblečení - jaké trendy vládnou oblíbeným kraťasům? Přečtěte si o nich.

Obchody nabízejí velkou různorodost materiálů - klasická látka, kůže, krajka, džínovina, látka pošitá flitry - stačí si jen vybrat.

A nemusíte zůstat u dlouhodobě převládajícího trendu bokovek. Návrat hlásí otrhané a oprané džínové šortky s vyšším pasem ve stylu 80. let nebo retro vysoký pas s dvouřadovými knoflíčky.

U módních blogerů se stalo oblíbeným upravovat si tento kus oblečení svým vlastním designem a dodat tak vzhledu osobitost.

Pokud máte doma model, který vás už nebaví nebo vyšel z módy, můžete z něj udělat opět originál, který vám budou všichni závidět a nebude hrozit, že byste potkala někoho v tom samém. Stačí sehnat potřebné doplňky, pomůcky a najít si trochu času na svou kreativní chvilku.

foto: polyvore.comAutor: Ženy - E15

Hezký kontrast tvoří spojení krajky s džinovinou, dále si šortky můžete ocvočkovat, potisknout barvou (houbičkou obtisknout různé ornamenty) nebo na nich vytvořit tzv. „dip dye“ efekt (pomocí batikování vytvořit přechod z jedné barvy do druhé).
Možností je mnoho, co si vyberete, záleží jen na vaší fantazii.

Autor: Oxana Ondříčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video