Značka nejproslulejších BB krémů na světě otevře první prodejnu v Česku | e15.cz

Značka nejproslulejších BB krémů na světě otevře první prodejnu v Česku

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Že vám jméno kosmetické značky MISSHA nic neříká? Nenechte se mýlit, minimálně s jejími nejslavnějšími produkty jste se již, alespoň podle názvu, určitě setkali. Tato jihokorejská kosmetika je totiž celosvětově jedním z nejproslulejších výrobců BB krémů...

Znalkyně kosmetiky teď možná zajásají, jelikož donedávna jsme mohli produkty této uznávané značky sehnat pouze na internetu, ale od června bude kosmetika Missha dostupná i v kamenném obchodě, a to přímo v centru Brna v pasáži Rozkvět. Obchod poté bude fungovat i jako výdejní místo osobních odběrů při nákupu v e-shopu.

Slavnostní otevření prodejny je naplánováno na pondělí 24. června od 14 hodin. Účast přislíbily i slavné české krásky, a to vítězka celosvětové soutěže krásy Miss Earth 2012 Tereza Fajksová a zpěvačka Monika Bagárová. Prodejna v „předzahajovacím!“ provozu však funguje už nyní, a tak jsme ani u nás v redakci neodolali a běželi jsme do ní nakouknout.

Pokud jste dosud měli, stejně jako my, tuto kosmetiku spjatou pouze s BB krémy, vězte, že značka má opravdu co nabídnout v poměrně rozsáhlém měřítku. Její sortiment zahrnuje přípravky pro líčení péči o tvář, tělo i vlasy - takže zde najdete nejen krémy, ale mimo jiné i dekorativní kosmetiku, laky na nehty, parfémy a dokonce i štětce na líčení.

Hlavní filozofií přední korejské značky je přinášet na trh vysokou kvalitu, která je však dostupná pro všechny, takže cenově se kosmetika pohybuje v běžných relacích kvalitnějších značek. Nás mimo to zaujaly především opravdu luxusně vypadající obaly produktů, které Jihokorejci skutečně umí …

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video