Víte, které boty jsou v Hollywoodu nejoblíbenější? Podívejte se! | e15.cz

Víte, které boty jsou v Hollywoodu nejoblíbenější? Podívejte se!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nenapodobitelný styl luxusních lodiček na minimálně dvanácticentimetrovém podpatku oslovuje zejména ženy, které vyznávají ženskost. Jsou charakteristické čistými liniemi, dokonalým zpracováním detailů, mnohdy i nevšedním designem a především blýskavě červenými podrážkami... Už víte?

Letos je tomu právě dvacet let, co první kolekce Christian Louboutin spatřila světlo světa. A slaví se jak jinak, než nádherou luxusní kolekcí, kterou si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách značky Christian Louboutin nebo v naší fotogalerii.

Její tvůrce Christian Louboutin, často označovaný jako francouzský král oděvního návrhářství, je dnes celým světem uznávám jako jeden z největších obuvníků současnosti.

Ve všech výtvorech značky Christian Louboutin se odráží návrhářova láska k umění, architektuře a designu, jeho fascinace světem tanečnic a kabaretů, vášeň pro exotické destinace i respekt a obdiv k bezchybně odvedené řemeslné práci.

Christian LouboutinAutor: Ženy - E15

Právě tyto hodnoty inspirují Louboutina k výběru jedinečných materiálů, tvarů a barev a vytvářejí tak jeho nezaměnitelný styl. Rafinované balancování proporcí a pohrávání si s myšlenkou střevíčku jako fetiše povyšuje Louboutinovo obuvnictví na umění.

Červené podrážky jsou pro tuto značku typické.Autor: Ženy - E15

Boty značky Christian Louboutin - nová kolekceAutor: Ženy - E15

Proto jsou boty této značky oblíbené po celém světě (u nás jsou k dostání pouze v concept storu SIMPLE) a jejich cena je také patřičně vysoká. Hollywoodským celebritám však tato „maličkost“ samozřejmě nevadí, a tak je můžeme poměrně pravidelně vídávat na nožkách největších hollywoodských hvězd

Victoria BeckhamAutor: Ženy - E15

Kate BlanchetAutor: Ženy - E15

Jenifer LopezAutor: Ženy - E15

Angelina JolieAutor: Ženy - E15

Foto: Christianlouboutin.com, Profimedia.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video