Víte, které boty jsou v Hollywoodu nejoblíbenější? Podívejte se! | E15.cz

Víte, které boty jsou v Hollywoodu nejoblíbenější? Podívejte se!

Redakce

Nenapodobitelný styl luxusních lodiček na minimálně dvanácticentimetrovém podpatku oslovuje zejména ženy, které vyznávají ženskost. Jsou charakteristické čistými liniemi, dokonalým zpracováním detailů, mnohdy i nevšedním designem a především blýskavě červenými podrážkami... Už víte?

Letos je tomu právě dvacet let, co první kolekce Christian Louboutin spatřila světlo světa. A slaví se jak jinak, než nádherou luxusní kolekcí, kterou si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách značky Christian Louboutin nebo v naší fotogalerii.

Její tvůrce Christian Louboutin, často označovaný jako francouzský král oděvního návrhářství, je dnes celým světem uznávám jako jeden z největších obuvníků současnosti.

Ve všech výtvorech značky Christian Louboutin se odráží návrhářova láska k umění, architektuře a designu, jeho fascinace světem tanečnic a kabaretů, vášeň pro exotické destinace i respekt a obdiv k bezchybně odvedené řemeslné práci.

Christian Louboutin Autor: Ženy - E15

Právě tyto hodnoty inspirují Louboutina k výběru jedinečných materiálů, tvarů a barev a vytvářejí tak jeho nezaměnitelný styl. Rafinované balancování proporcí a pohrávání si s myšlenkou střevíčku jako fetiše povyšuje Louboutinovo obuvnictví na umění.

Červené podrážky jsou pro tuto značku typické. Autor: Ženy - E15

Boty značky Christian Louboutin - nová kolekce Autor: Ženy - E15

Proto jsou boty této značky oblíbené po celém světě (u nás jsou k dostání pouze v concept storu SIMPLE) a jejich cena je také patřičně vysoká. Hollywoodským celebritám však tato „maličkost“ samozřejmě nevadí, a tak je můžeme poměrně pravidelně vídávat na nožkách největších hollywoodských hvězd

Victoria Beckham Autor: Ženy - E15

Kate Blanchet Autor: Ženy - E15

Jenifer Lopez Autor: Ženy - E15

Angelina Jolie Autor: Ženy - E15

Foto: Christianlouboutin.com, Profimedia.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.