Alice Bendová: Pocit být štíhlá je opojný | e15.cz

Alice Bendová: Pocit být štíhlá je opojný

redakce (Dieta)

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Alice Bendová se dříve živila modelingem, pak se mihla ve filmu Báječná léta pro psa, ale do povědomí českých diváků se dostala rolí Simony v Rodinných poutech.

Velké sympatie sklidila také v pořadu Hádej, kdo jsem. Dnes se občasně věnuje moderování, ale také herectví a stará se o dvě čiperné děti – Vašíka a Alici.

Dietu jako takovou držela jednou v životě, a to ve dvaceti letech. Během 14 dní tehdy zhubla asi 10 kg. „Tohle už bych ale nechtěla a nebudu nikdy opakovat. Hubla jsem tehdy kvůli práci v modelingu. Jenže jsem z toho měla akorát svalovou horečku a odneslo to moje zdraví,“ komentuje svůj názor na diety herečka a moderátorka Alice Bendová.

Když se jí narodil syn Vašík, dodržovala jeden pravidelný dietní režim, ale spíše to byla stejně jen úprava stravy. Když se jí narodila dcera Alice, nějak se nemohla vrátit na svou původní váhu. „Žádné drastické diety jsem ale držet nechtěla, a tak jsem překopala jídelníček, začala zdravě vařit a hlavně jsem nemyslela na jídlo. No a ono to zabralo. Nyní mám 20 kg dole,“ říká herečka.

A jaká je pro Alici motivace, aby si udržela svou štíhlou postavu? „No v první řadě vždycky já. A pak moje džíny 26. Je vždycky lepší vědět, že obléknu dvacetšestky než třicet jedničky,“ směje se herečka. „Pocit být štíhlá je opojný,“ říká a vzápětí dodává: „Nemám ráda slovo hubený. Mám ráda pevné tělo a svaly, nikoli kost a kůži místo těla.

Svou postavu si herečka udržuje díky cvičení na Power Plate a běhacím pásu. „Oba stroje mám doma a cvičení na nich mi nezabere příliš času. Takže můžu cvičit kdykoli, kdy mám čas. K tomu si dám 100 cviků na břicho a je to. Navíc trávím hodně času s dětmi, a to je ten nejlepší pohyb na světě. Chodíme hodně na procházky, hrajeme si.

Jako správná máma Alice také vaří. „Většinou se snažím udělat něco tak, aby nám to vydrželo na dva dny. Milujeme masové vývary, ale také těstoviny a různé saláty. No a občas si dopřejeme i nějaký ten pamlsek. Stejně ho ale všichni společně rychle vyběháme.

Alice BendováAutor: Ženy - E15

Tip na nejlepší relax:

Miluju thajské masáže, a když to vyjde, chodím na ně jednou za 14 dní. To je jediné místo, kde dokážu opravdu úplně vypnout. Pak chodím ještě na nehty a na řasy a díky tomu mi pak zbývá více času na rodinu. Nemusím se totiž ani líčit.“

Ideál ženské krásy:

„Moje maminka. Přestože je jí 57, je to krásná ženská. Má svou krásu navíc i v sobě, je to v tom, jak se chová, jak jedná, jak nás vychovala.“

Autor: redakce (Dieta)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video