Aplikace, co ohlídá zdraví - pomocník každé chytré ženy | e15.cz

Aplikace, co ohlídá zdraví - pomocník každé chytré ženy

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ať už jste duší dobrodružnou cestovatelkou anebo matkou na plný úvazek, jistě jste si nejednou povzdechla: Kam se zase ztratil ten papírek s termínem očkování? V moderní době se nabízí jednoduchá pomoc: mobilní aplikace Family Care, která zvládne pohlídat zdraví vás i vašich nejbližších. Uložíte do ní vše podstatné a u lékaře vás pak nepřekvapí dotaz na poslední menstruaci či výsledky z alergologie.

Chytrá moderní žena chápe, že její paměť není nafukovací a některé věci musí svěřit do záložní paměti elektronické. Mobilní aplikace je v tomto ohledu skvělým pomocníkem! Uložíte do ní důležité záznamy, které budete mít vždy po ruce. A ocení to třeba i váš partner – aplikace totiž umožňuje sdílet informace z jednoho zařízení na druhé. Když se potom stane, že k lékaři s vašimi dětmi bude muset zaběhnout on nebo kamarádka, budou mít díky tomu po ruce všechny potřebné údaje a dotazy ošetřujícího lékaře je nerozhodí.

Stejně tak si oddechnete vždy, když se vypravíte na vytouženou dovolenou do tropických krajin. Skrze informace, které do ní uložíte, bude chytrým parťákem na dobrodružné cesty, ale zároveň užitečným pomocníkem při plánování pohodové dovolené u moře. Není od věci, aby za vás někdo hlídal, jaké léky zabalit a kdy udělat pro děti pauzu na zobnutí pastilky.

Aplikace navíc může být prospěšnou také vašim rodičům či jiným příbuzným, o něž s láskou pečujete. Upozorní vás například, kdy máte z křesílka na terase poslat zprávu rodičům, aby nezapomněli spolknout prášek na tlak. Veškeré rodinné a příbuzenské návštěvy si budete odbývat s větším klidem, protože budete mít jistotu, že o vše důležité je postaráno.

Vyplnění základních údajů za váš klid stojí

Po stažení aplikace v ní během pár chvil zadáte svůj profil a všech dalších, o jejichž zdraví chcete mít přehled. Aplikace zdarma nabízí 5 pozic a samozřejmostí je možnost přidat domácí mazlíčky, protože také s nimi je navzdory vší radosti i kupa starostí. Je jen na vás, jaká data do aplikace naťukáte. Všechna jsou ale v naprostém bezpečí a pravidelně zálohována. Budete-li mít chuť, můžete do aplikace postupně zadat celou zdravotní historii sebe, partnera, dětí či rodičů. A jelikož už teď jste v rodině nejspíš tou, která musí pamatovat na všechno, věřte, že Family Care vám dokáže trochu ulevit.

Aplikaci Family Care stáhnete v App Store, verze pro Android bude brzy také na Google Play. Verze s pěti uživatelskými kartami (a dvěma domácími mazlíčky) je k dispozici zdarma.

Najdete nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/familycareapp/

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video