Bezbolestná liposukce: Co je to za paskvil? | e15.cz

Bezbolestná liposukce: Co je to za paskvil?

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Tak je, nebo není? Je to vůbec liposukce? Budete zírat, jak to doopravdy je (nebo není?)!

Bezbolestná liposukce: Jak to vlastně je?

 
 Bezbolestná liposukce je vlastně lipolýza (odbourávání tuků) na různých principech (kavitace, radiofrekvence). Co různé metody bezbolestné liposukce spojuje, je ambice vypořádat se s problémovými partiemi. Tato ambice je společná také s klasickou liposukcí, proto jsme si pro ilustraci vypůjčili slůvko liposukce. Jelikož liposukce může být pouze invazivní (rozřezat a odsát), doufáme, že nám tuto drobnou odbornou nepřesnost odpustíte.

Autor: Ženy - E15


Bezbolestná liposukce není liposukce!

Senzace, bezbolestná liposukce není liposukce, protože liposukce může být jenom invazivní. Je to vlastně lipolýza (odbourávání tukových buněk). Obě se vypořádávají s problémovými partiemi, jenom odborně trochu jiným způsobem.

Klam a podvod?

Celá „podlost“ spočívá ve slově liposukce. Slůvko, kterým se ilustruje cíl, nikoli postup, mnozí zazlívají. Jestli vás zajímá, zda oprávněně nebo ne, zkuste si v Seznamu vyhledat liposukci. Na první stránce výsledků najdete jedinou invazivní metodu liposukce. Neznamená to snad, že“klasickou” liposukci potkal stejný osud jako“klasické” lyže? Zakážeme teď i carvingové „lyže“?

Autor: Ženy - E15
 

Takže funguje ta bezbolestná liposukce?


To zatím nikdo nezpochybnil. Pokud byla bezbolestná liposukce označena za klam, tak pouze kvůli názvu, nikoli kvůli nepodloženosti. Známý Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., k tomu říká: „ Laserová liposukce, lymfodrenáž – ideálně ruční, ale i přístrojová – nebo modelační ultrazvuky mohou být dobrým pomocníkem na cestě k pěkné postavě, pokud však ruku v ruce s ošetřeními také hubnete.“ (Marie Claire, 2011). Samozřejmě, že relevantní a skutečně odborný výzkum je opublikovaný a pak není problém dohledat výzkumy na kavitaci. Server pubmed.gov jich nabízí 4720, snad si vyberete.

Vážně?


Ano, důkazem toho nechť je i skutečnost, že pod názvem „Neinvazivní“ liposukce – ultrazvuková kavitace bezbolestnou liposukci nabízí i největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v Evropě, Asklepion.

 ====
CHCI SE OBJEDNAT====
 

A jak je to s tou dutinou břišní?


U lidí je docela normální, že největším orgánem dutiny břišní jsou játra. Přesně ta játra, která zpracovávají tuk uvolněný z vašich problémových partií. Pokud trpíte některou z kontraindikací, bezbolestná liposukce bohužel není pro vás (hrozily by zdravotní následky).

Autor: Ženy - E15
http://www.slimngo.cz/promenaevabezbolestnaliposukce.html?utm_source=pr%2Bclanek&utm_medium=zeny.cz%2C%2Bdama.cz&utm_campaign=Prom%C4%9Bna%2Bjako%2B%C5%99emen%21

Autor: Ženy - E15
http://www.slimngo.cz/rekord12.html?utm_source=pr%2Bclanek&utm_medium=zeny.cz%2C%2Bdama.cz&utm_campaign=ubytek%2B12

21. března 2011
(komerční prezentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video