Bio recept: Robi pomazánka na topinky | e15.cz

Bio recept: Robi pomazánka na topinky

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Robi maso je rostlinná náhražka masa, která je vhodná pro přípravu všech klasických pokrmů, které normálně připravujeme výhradně z pravého masa.  

Biopotraviny jsou produktem ekologického zemědělství, což je hospodaření s kladným vztahem ke zvířatům, půdě, rostlinám a přírodě bez používání umělých hnojiv, chemických přípravků, postřiků, hormonů a umělých látek, což umožní produkci vysoce hodnotných a kvalitních potravin. Na počátku ekologického hospodaření stojí zdravá půda, které se dosahuje organickým hnojením, různorodými osevními postupy, šetrným zpracováním, hnojením půdy nikoliv rostlin, střídáním plodin na poli, mechanickém odstraňování plevele.  
Na dodržování zásad ekologického zemědělství dohlíží nevládní organizace KEZ- Kontrola ekologického zemědělství. Certifikované biopotraviny jsou označené grafickým znakem BIO (případně jeho schválenými modifikacemi) s nápisem “Produkt ekologického zemědělství”, což zaručuje, že produkty byly kontrolovány od výrobce až ke spotřebiteli.

Všechny ingredience používané k přípravě pokrmů v rubrice Bio recepty jsou k dostání v bio kvalitě.

Pomazánka na topinky
Ingredience:
300 g Robi sekané
2 lžíce kečupu
1 uvařený brambor
1 cibule
3 stroužky česneku
olivový olej
pepř
sůl

Příprava:


Robi maso rozmačkáme nebo šlehačem rozšleháme, přidáme nastrouhaný uvařený brambor, najemno pokrájenou cibuli, utřený česnek, kečup, sůl a pepř. Mažeme na topinky z celozrnného chleba, které jsme lehce opekli na teflonové pánvi vytřené olivovým olejem (nebo jen plátky chleba vložíme na chvíli do horké trouby) a obložíme plátky zeleniny.


Dobrou chuť!


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video