Bio recepty: Kakao ze syrovátky | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Bio recepty: Kakao ze syrovátky

Bio recepty: Kakao ze syrovátky
ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Takový  hrnek dobrého teplého voňavého kakaa dokáže spravit špatnou náladu.

Biopotraviny jsou produktem ekologického zemědělství, což je hospodaření s kladným vztahem ke zvířatům, půdě, rostlinám a přírodě bez používání umělých hnojiv, chemických přípravků, postřiků, hormonů a umělých látek, což umožní produkci vysoce hodnotných a kvalitních potravin. Na počátku ekologického hospodaření stojí zdravá půda, které se dosahuje organickým hnojením, různorodými osevními postupy, šetrným zpracováním, hnojením půdy nikoliv rostlin, střídáním plodin na poli, mechanickém odstraňování plevele.   Na dodržování zásad ekologického zemědělství dohlíží nevládní organizace KEZ- Kontrola ekologického zemědělství. Certifikované biopotraviny jsou označené grafickým znakem BIO (případně jeho schválenými modifikacemi) s nápisem “Produkt ekologického zemědělství”, což zaručuje, že produkty byly kontrolovány od výrobce až ke spotřebiteli.
Všechny ingredience používané k přípravě pokrmů v rubrice Bio recepty jsou k dostání v bio kvalitě (sůl seženete v nerafinované podobě).

Kakao ze syrovátky
Ingredience:


sušená syrovátka
kakao
med

Postup:  3-4 lžíce sušené syrovátky rozmícháme v 250 ml vody a dáme ohřát. Přimícháme lžíci kakaa a lžičku medu a vše pořádně promícháme nebo ještě lépe umixujeme, aby se vytvořila hezká pěna.


Dobrou chuť!

Autor: Redakce
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!