Braňte se prochladnutí! | e15.cz

Braňte se prochladnutí!

Profitrade

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Módní trendy ne vždy zohledňují potřeby lidského těla. Často nás nabádají k nošení takových módních prvků, které dlouhodobě nepůsobí vždy užitečně na naše zdraví.

Názory lidí se často rozcházejí v souvislosti s tím, jaké následky může mít, pokud máme v chladném počasí odhalený pas. Z vědeckých studií vyplývá, že prochladnutí je v první řadě bakteriálního původu, bakterie jsou přítomné v organizmu každého jedince, ale problémy způsobují až tehdy, kdy nám – lidsky řečeno – ochladne tělo. V důsledku toho se snižuje obranyschopnost organizmu, bakterie se rozmnoží a stanou se choroboplodnými.

Autor: Ženy - E15


V současnosti je stále více jedinců, kteří hledají na tento problém řešení až, když je už pozdě: pokud si nedáme pozor, prochladnutí se může stát neustále se vracejícím hostem našeho organizmu.

Pro ty, kteří rádi zkouší nové věci a jsou si vědomí zodpovědnosti za svoje zdraví, máme dobrou zprávu: existuje ohřívač HIPPSY „ochrana pasu“, který vyřeší Vaše problémy s odhaleným pasem.

Autor: Ženy - E15


V průběhu minulého roku, v čím dál více zemích světa, vyslovili důvěru tomuto doplňkovému řešení, které eliminuje módní nedostatky. V první řadě, protože hraje důležitou úlohu při ochraně zdraví a zároveň je také moderním módním doplňkem. Díky 6 velikostem a neustále se rozšiřující škále barev si může každý vybrat jemu nejvíc vyhovující produkt.

Ohřívač HIPPSY „ochrana pasu“ je velmi pohodlný a příjemný na nošení (95% bavlna) v různých oblastech našeho života – při práci venku, v kanceláři, během sezení, ve škole anebo při aktivitách ve volném čase. HIPPSY „ochrana pasu“ je vyhotovený z pružného přírodního materiálu. Pohodlně se navine na Vaši pokožku. TIP! Pořiďte si více barev za výhodnou cenu pro oživení Vašeho šatníku!

Autor: Ženy - E15


 
Více informací  získáte na našich stránkách  www.profitrade.sk .

Pro čtenářky webu Ženy.cz máme teď navíc malý dárek - 5% slevu z hodnoty objednávky. Do kolonky "Případné Vaše poznámky" napište heslo: „ženy“.


Na Vaše zdraví!

4. ledna 2009
Autor: Profitrade
(komerční prezentace)


Autor: Profitrade

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video