Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků | e15.cz

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Již počtvrté se uskuteční celostátní akce zaměřená na propagaci správného saunování. V termínu od 30. 11. do 7.12. 2013 se na řadě míst po celé ČR uskuteční speciální saunové události.

Pro návštěvníky organizátoři připravíli např.zážitkové saunování, saunové ceremoniály, diskuse s návštěvníky a další akce. Návštěvníci saun se také dozví, proč je dobré chodit pravidelně, nejlépe každý týden, do sauny.

„Zdravé saunování doporučujeme i rodinám s dětmi. Týden saunování má přivést do saun nové návštěvníky a těm stávajícím připravit zajímavé zážitky. Zážitkové saunování v podobě saunové kosmetiky, různých peelingů a ingrediencí používaných v prohřívárnách, saunové show, speciálních saunových procedur nebo výjimečných akcí jako je třeba Saunová noc. V řadě saun, aquaparků nebo hotelových resortů připravili i saunování pro děti s rodiči,“ uvádí Pavel organizátor Týdne saunování Pavel Hofrichter z České asociace wellness.

Saunový týden začne v největším saunovém světě u nás, v Aquapalace Praha. Současně v Jeseníkách odstartuje SAUNA HERBAL CUP. Ukončení akce bude saunovou nocí 7.12. Ta návštěvníkům nabídne prodloužené saunování, při svíčkách a dalších saunových zážitcích, mnohde za zvýhodněné vstupné.

Program Týdne saunování

29.11. – 1.12. Branná, Relax centrum Kolštejn – SAUNA HERBAL CUP – mezinárodní setkání a soutěž 17 saunérů z 8 zemí. O nejlepším saunovém ceremoniálu rozhodne veřejnost a odborná porota.

7.12. Aquapalace Praha - ČERTOVSKÉ SAUNOVÁNÍ při svíčkách se speciálními saunovými ceremoniály / SHOW ceremoniály

30.11. Holice, Saunový ráj – SAUNOVÁ NOC se saunovými ceremoniály.

7.12. Hotel Helios, Jeseníky – SAUNOVÁ NOC

7.12. Resort Valachy, Velké Karlovice – SAUNOVÁ NOC VE WELLNESS HORAL

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video