Česko se hýbe! Zacvičte si zdarma ve více než 200 fittcentrech! | e15.cz

Česko se hýbe! Zacvičte si zdarma ve více než 200 fittcentrech!

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Přijďte si zdarma zacvičit a vyzkoušet nová sportovní prostředí! Opět po roce vyhlásila Česká komora fitness ve spolupráci s Českým svazem aerobiku, fitness a tance FISAF.cz a s iniciativou Česko se hýbe Dny fitness s Česko se hýbe.

Tento již několikátý ročných tohoto projektu se letos uskuteční ve dnech 20. až 22. září 2013 po celé České republice. Do akce, která letos potrvá tři dny, se zapojilo přes 200 fitness center po celé České republice i odborné organizace, jako je Česká komora fitness nebo například Všeobecná zdravotní pojišťovna.

„DNY FITNESS jsou pořádány pod hlavičkou nezávislé iniciativy Česko se hýbe, která má ve svém programu podporu zdravého životního stylu a pravidelné fyzické aktivity jako jeho nedílné součásti. Záměrem projektu je přivést před začátkem hlavní sezóny do fitness center co největší množství potenciálních zájemců o pravidelné sportování a umožnit prezentaci nabízených služeb, kurzů a připravených rozvrhů hodin. Základní princip spočívá v tom, že zapojená fitness centra nabídnou své služby v těchto dnech zdarma a dle svých možností a také preferencí připraví pro nově příchozí návštěvníky atraktivní program“, říká předsedkyně ČKF a FISAF Jana Havrdová.

Každé fitness centrum připravuje program Dnů fitness podle svých možností. Tereza Semrádová z pražského Studia Fascinace prozrazuje: „ Návštěvníci se mohou těšit na lekce ze skupiny cvičení Body&Mind jako je například Pilates®, cvičení na velkých míčích, lekce s názvem Problémové partie nebo FlowTonic (cvičení na principu využívání kluzkých ploch). Na své si přijdou i fanoušci tance, a to v lekcích streetdance, Port de Bras®, Fitbalet i stále velmi oblíbené Zumba®, jazzdance nebo dance aerobic.“

Seznam zapojených fitness center je zájemcům na stránkách ceskosehybe.cz. Na základě zkušeností z loňských ročníků a rostoucího počtu účastníků zlepšili organizátoři prezentaci zapojených fitness center. Každé z nich má proto na stránkách v současnosti svůj vlastní profil umožňující uvedení základních informací o průběhu Dnů fitness v konkrétním centru. Veřejnost pak může zapojená fitness centra vyhledávat podle kraje nebo specializace. Nechybí ani mapa České republiky s přehledem všech připojených center.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video