Chytré aplikace, které vám pomohou s organizací času | e15.cz

Chytré aplikace, které vám pomohou s organizací času

ZDROJ: Ženy - E15

Barbora Šťastná

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Objevili jsme pro vás několik chytrých aplikací, které vám pomohou vzít svůj čas znovu do svých rukou.

Remember the Milk

Nezapomeň na mlíko! Tahle sympatická aplikace pro počítač i telefon je vlastně trochu sofi stikovanější seznam úkolů, ke kterým si přiřadíte termín splnění (aplikace vám je připomene). Můžete si nastavit prioritu jednotlivých úkolů, propojit seznam se svým kalendářem a případně úkoly také přesunout na jindy.

RescueTime

Aplikace, která běží na pozadí vašeho počítače nebo mobilu a měří, kolik minut strávíte na jednotlivých stránkách. Je velmi užitečná zejména pro ty, kteří se chtějí zbavit závislosti na Facebooku, přestat neustále brouzdat po internetových obchodech nebo skoncovat s obsesivním kontrolováním e-mailové schránky.

Paper by Fifty Three

Váš rychlý virtuální skicák pro zachycení vizuálních nápadů. Můžete si nakreslit obrázek, graf anebo vložit fotku a opatřit ji poznámkami. Hotové dílo pak můžete exportovat do PDF nebo powerpointové prezentace.

Any.do

Vynikající aplikace pro tvorbu seznamů, připomínek událostí a dalších poznámek. Vkládat poznámky můžete buď písemně, anebo je nadiktovat, posléze třídit do různých kategorií a sdílet s přáteli nebo kolegy.

Evernote

Jednoduchý a dokonalý nástroj pro ukládání nápadů, zápisků, poznámek a výstřižků z internetu. Na rozdíl od papírového notesu můžete své poznámky třídit a seskupovat do virtuálních zápisníků.

Pocket

Stává se vám, že na internetu narazíte na zajímavý článek nebo odkaz, ale nemáte čas si ho přečíst teď hned? Dejte si ho do „kapsy“, tedy do aplikace Pocket. Novější verze slavné služby Read It Later je skvělým nástrojem pro čtení off-line. Můžete si v ní ukládat nejen články, ale i fotky a videa.

Sleep Cycle

Budík, který budete milovat. Sleduje vaše pohyby během spánku a spustí budík ve chvíli, kdy nejste zrovna v nejhlubší fázi. Vstávání tak bude mnohem jednodušší. Navíc zachycuje průběh vašeho spánku a ukáže vám ho ve srozumitelném grafu. Nabízí široký výběr zvuků, kterými vás probudí.

Článek vyšel v časopise Moje psychologie.

Autor: Barbora Šťastná

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video