4 letní dietní omyly | e15.cz

4 letní dietní omyly

ZDROJ: Ženy - E15

Ilona Laužanská (Dieta)

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nejteplejší roční období zamává s naším šatníkem, jídelníčkem i pitným režimem. Sestavili jsme seznam největších omylů, díky kterým svůj organismus v létě zahlcujeme zbytečnými kaloriemi navíc.

1. Teplé večery se skleničkou

Podle průzkumů je právě léto ročním obdobím, během něhož vypijeme více alkoholu než kdykoli jindy. Když už vás horký večer přiměje k tomu, abyste se zabydleli na restaurační zahrádce, vybírejte s rozvahou.

Půllitr piva může obsahovat 200 kalorií a spolu s koktejem Piňa kolada vysrkáte 275 kalorií. Alkoholové opojení také vystupňuje váš hlad, takže pak snadněji sáhnete po pytlíku
chipsů či jiné kalorické bombě, kterou byste si jinak odpustili.

Řešení: V kategorii neméně kalorický alkoholický drink vítězí na celé čáře osvěžující vinný střik. Pokud zatoužíte po míchaném nápoji, vyberte si cosmopolitan, bloody Mary nebo vodku s brusinkovým džusem.

A co dělat v případě, že to přece jen přeženete a druhý den se probudíte s třeštící hlavou a žaludkem na vodě? Výživoví poradci doporučují dvě míchaná vajíčka a plátek celozrnného chleba. Vejce pomohou vašim játrům k zotavení a celozrnné pečivo vyvolá v žaludku
pocit naplnění.

Poslední články autora

Jessica Alba: Svou štíhlou postavu si udržuje sportem!

Zdraví za pár minut

Terapie pro odpůrce zeleniny

6 triků, jak vyzrát na svůj apetit

Zobrazit všechny články autora

SLEVÍN.CZ - KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Autor: Ilona Laužanská (Dieta)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video