EXILIS - na špíčky bez námahy i bez bolesti | e15.cz

EXILIS - na špíčky bez námahy i bez bolesti

Vendula Kochanová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Buďto děláme něco špatně, nebo nemáme pevnou vůli, udržet si zdravý životní styl delší dobu a nastupuje jojo efekt, a nebo nám zbývá zhubnout posledních pár kilogramů a špíčků, kterých se ne a ne zbavit.

 Ať už patříte do kterékoli kategorie, představíme vám možné řešení vašich problémů s nadváhou – neinvazivní liposukci Exilis. Hned na začátku je třeba předeslat, že žádná z podobných metod není samospasitelná a stoprocentně účinná, pokud nepřidáme i určitou dávku snahy a odříkání

Exilis je název pro metodu neinvazivní bezbolestné liposukce a zároveň unikátního přístroje, používaného při proceduře. Přístroj je specifický tím, že vysílá přesně řízené dávky ultrazvukových vln a zároveň termální energie do tkání. Právě díky spojení mechanických vlivů vlnění a rovnoměrné stimulaci molekul dosahuje daný přístroj nových a unikátních výsledků a to bez sebemenší bolestivosti.

Autor: Ženy - E15


Metoda Exilis je určena k redukci přebytečné tukové tkáně, k tvarování problematických partií, zpevnění povolené pokožky těla, ale také k odstranění nepříjemné celulitidy. Přístrojem Exilis se nejčastěji zeštíhlují problematické partie stehen, břicha, boků, ale také menší oblasti, jako jsou kotníky, kolena či paže. Není bez zajímavosti, že přístroje a metody Exilis se dá rovněž využít pro omlazující terapii obličeje, oblasti krku, dekoltu, či hřbetu rukou. Exilis redukuje vrásky, vypíná pokožku a navrací jí elasticitu a zlepšuje její strukturu.

Ale zpět k redukci nadváhy. Celá procedura je poměrně rychlá a příjemná. V kosmetickém salonu nepobudete déle než 20 – 45 minut. Najednou je možné ošetřit až čtyři plochy, ne však více než 1000 cm2 na jednu aplikaci. Pro dosažení relevantních výsledků se doporučuje podstoupit minimálně čtyři ošetření s odstupem deseti až čtrnácti dnů.

Autor: Ženy - E15


Jak bylo zmíněno na začátku, „bez práce nejsou koláče“, tedy ani metoda Exilis nebude stoprocentně účinná, pokud nebudete dodržovat určitá pravidla. Po celou dobu hubnoucí terapie je třeba hodně pít čistou vodu bez bublinek, a to čím více, tím lépe (alespoň 2-3 litry denně). Voda totiž pomůže organismu odplavit vyloučený tuk z těla ven. Pitný režim je třeba nastartovat alespoň dva dny před procedurou. Vhodné je rovněž dodržovat zdravou životosprávu – pravidelně jíst, vynechat alkohol a tučná jídla. V průběhu terapie se doporučují procházky, ale cílené cvičení a posilování v tomto období vhodné není.

Jedna z věcí, která vás jistě zajímá na celé proceduře nejvíce, je její cena. Za jedno ošetření zaplatíte zhruba od 1800 do 4200. Nejběžnější jsou ceny pohybující se kolem 2500 tisíc. Samozřejmě, že naprosto nejvýhodnější jsou nejrůznější balíčky, které jsou výrazně cenově zvýhodněny, nebo nabízejí k proceduře Exilis například lymfodrenáž, nebo masáž dle vlastního výběru zdarma apod. Takovéto balíčky se pohybují zhruba kolem devíti, desíti tisíc korun.

Autor: Vendula Kochanová
28. října 2010

Autor: Vendula Kochanová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery