Flirt dance: Nevinné flirtování | e15.cz

Flirt dance: Nevinné flirtování

Vendula Kochanová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ladnost gazely, pohyby sexy šelmy a sebevědomí hollywoodských krásek – která z nás někdy nezatoužila oplývat těmito atributy? Flirt dance představuje způsob, jak dané vlastnosti nabýt a ještě se u toho náramně pobavit a zformovat postavu.

Flirt dance představuje spojení tance, tvarování a zpevňování postavy s pozitivním pohledem na sebe sama. Jednou ze stěžejních tezí Flirt dance je totiž, že jen zdravě sebevědomá žena může být sexy.
 
Tančení Flirt dance je postaveno na třech základních pilířích. Nejzásadnějším z nich je takzvaný S faktor - inovativní tanečně posilovací a protahovací program, který k nám přišel z USA. S faktor představuje spojení hned několika směrů. Využívá prvků jógy, pilates a baletu ve spojení se striptýzovým tancem a tancem u tyče.
 

Autor: Ženy - E15


S faktor vychází z teze, že kvalitní striptýz není o svlékání, ale o svůdnosti a tanci. Proto se nemusíte obávat, že by vás někdo na lekcích S faktoru, potažmo Flirt dance nutil k odkládání svršků.

Dalšími neopomenutelnými kořeny, z nichž Flirt dance vychází, jsou latinskoamerické a orientální tance. Stačí se podívat na jakýkoli klip některé ze současných popových zpěvaček, například Shakiry či Beyonce, a hned nám bude jasné, čím se tyto sexy krásky ve svých tanečních kreacích nechaly inspirovat.

Základy „latiny“ a orientálních tanců patří dnes snad k povinné výbavě všech pěveckých superstar ženského pohlaví, které své klipy stavějí na svůdném vlnění boků.

Autor: Ženy - E15


Spojením S faktoru se zmíněnou taneční průpravou vzniká dokonalá harmonie těla a ducha. Klientka se naučí nejen pohybům a krokům, ale zejména komunikovat se svým vlastním tělem a mít jej ráda. Nabyté sebevědomí se zpětně promítne nejen do samotného tance, ale pocítíme jej hlavně v běžném životě.

Sebevědomá žena rovná se žena oplývající sexappealem, která zazáří všude tam, kde se objeví. Není důležité, zda je vám dvacet či padesát, sebevědomé a krásné můžete být v každém věku. Stejně tak nezáleží na tom, zda máte padesát či sto kilo, důležité je svoje vnady umět „nosit“ a nebát se být sexy.


Autor: Ženy - E15


Instruktorky Flirt dance procházejí řadou školení a jsou pečlivě vybírány. Každá tanečnice má však trochu jiný styl a choreografické preference. Proto je důležité vybrat si takovou, která bude plně odpovídat našim představám a osobnímu postoji k tanci. Pouze pod vedením správné instruktorky se může stát z neohrabaného „ošklivého káčátka“ elegantní a krásná bíla labuť.

Autor: Vendula Kochanová
1. července 2010

Související články:
Tanec u tyče: cvičení s příchutí zakázaného ovoce
Měníte životní styl? Začínáte sportovat? Zjistěte, jestli to vaše tělo zvládne
Shape up shoes: Procházka místo posilovny?
Podmanivá Zumba: Nechte se strhnout!
Jak cvičit efektivně bez ohledu na věk
JUKARI Fit to Fly
V rytmu orientálních tónů

Autor: Vendula Kochanová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video