Hubnoucí triky 4. | e15.cz

Hubnoucí triky 4.

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Potřebujete poradit, jak zhubnout, co jíst, či nejíst, jaké stravovací návyky jsou nejlepší apod.? Poradí vám naši čtenáři.

Dieta…také vás to slovo straší na každém kroku? Také potřebujete zhubnout, ale nedaří se vám to? Hledáte dietu, která by vám pomohla, nebo nějaký tip či radu, jak zatočit s kily navíc? Toto téma probíráme na našich stránkách už dlouhou dobu a tak se nám tu sešlo už spoustu rad, které posíláte sami, vy-naši čtenáři.

Ida: Podle mě je při držení diet a snahách zhubnout nejhorší jedna věc….a sice ta strašná chuť na sladké. Řešila jsem to tím, že jsem doma prostě nic neměla, ale byla to hrůza, měla jsem tak hroznou chuť, že jsem byla skoro až agresivní a hrozně protivná na všechny v rodině. Nakonec mi pomohly dvě věci. Za prvé, vždycky když jsem dostala chuť na sladkosti, představila jsem si hromadu cukru, která v nich je a jako že mi ten cukr rozežírá zuby. Úplně mi v těch zubech pak začínalo trnout, i když to byla jen představa a pak jsem ještě viděla tu tunu chemikálií, které se přidávají do sladkostí, aby se obarvily na tu požadovanou barvu a pak mě ta chuť pomalu přecházela. Místo toho jsem si dala bílý jogurt s pokrájenými kousky ovoce nebo ovocný nízkotučný jogurt jsem si dala do lednice zmrznout a pak jsem to měla jako zmrzlinu. Tak to jsou věci, které mi dost pomohly, tak snad se to bude hodit i vám. Taky držím pěstičky všem těm, kteří se snaží se svým tělem něco dělat, sice to dá práci a odříkání, ale ten výsledek pak stojí zato.

Hedvika: Já mám taky jeden trik, který používám při hubnutí. Vždycky jednou za rok potřebuju nějaké to kilo shodit, hlavně po Vánocích nebo před dovolenou. Není to nic drastického, většinou tak tři čtyři kila. Mám jeden trik, který mi přitom vždycky zabírá. Abych nesnědla moc jídla, tak si vždycky před každým jídlem dám jablko nebo mrkev a zapiju to velkou sklenicí vody. Žaludek se mi tak zaplní a já už pak samotného oběda nebo večeře nesním tolik. A po jídle se pak taky pořádně napiju. Zkuste to jako já, hubnutí pak jde snáze.

Ludmila: Hubnete? Pak by ve vašem jídelníčku určitě neměly chybět mořské řasy. Teda chuť nic moc, to je třeba říct, ale když se zalijou vodou, pořádně nabobtnají a spolehlivě vám zaplní žaludek, takže nemáte hlad. Ale určitě nejezte jen ty řasy, to je spíš jako podpůrný prostředek, já to dělám tak, že jima nahradím třeba jedno jídlo denně a zbytek dne jím normálně, ale malé porce, hodně zeleniny, ovoce a nízkotučných výrobků.

Petra: Ahoj, moc zdravím všechny ty, co taky teď právě drží nějakou dietu jako já. Je to fajn, že je tu tento seriál o hubnutí, protože se tam člověk aspoň dozví, jak na to jdou jiní a naučí se aspoň nějaké ty triky, jak hubnout co nejpříjemněji. Já jsem investovala do ropotedu a zatím nelituju. Fígl je v tom, že se přitom musíte dívat v televizi na něco hodně napínavého, pak šlapete a jak sledujete děj, ani si neuvědomujete, že jedete a spalujete tuky. Já se snažím jezdit půl hodiny 3-4 týdně a můžu vám říct, že teď už to dělám tak automaticky, že mi to ani nepřijde, ta půl hodinka uteče hrozně rychle. Dřív jsem hubla bez sportu a šlo to vždycky hrozně pomalu, s tím rotopedem to jde dvakrát tak rychleji.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery