Hurá do přírody! Ale nezapomeňte na Fenistil a Fenidermu! | e15.cz

Hurá do přírody! Ale nezapomeňte na Fenistil a Fenidermu!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na první pohled je to ideální plán. Sbalit děti, svačinu a užívat si společně chvíle volna a pohody u vody nebo na dlouhé procházce lesem.

Autor: Ženy - E15


Vyjde vám počasí, všichni mají dobrou náladu, ale! Pak udeří bzučící komando, které vám krásné chvíle úplně zkazí. A což teprve, když se rozhodnete v přírodě přenocovat, třeba pod stanem. V noci komáři dokážou být ještě úspěšnější, takže se ráno vy i děti probudíte posetí štíípanci.

Komáři, ovádi a další hmyz nám zkrátka otravují život. Jejich štípance svědí, mohou otéct, vyvolat alergickou reakci. ====Fenistil ==== oceníte i v případě, že vás 

poštípe i jiný bodavý hmyz nebo když se vám na kůži objeví svědivá kožní vyrážka

a dále také v

případech sluneční alergie a lehkých popálenin.


Autor: Ženy - E15
Ideálním řešením, nejen pro tyto případy, ale pro jakékoliv výletníky, je vybavit si lékárničku. Doporučit lze oblíbený Fenistil Gel přípravek proti alergii a svědění s chladivým efektem. Ten během několika minut dokáže zklidnit podrážděnou
Autor: Ženy - E15
pokožku a ulevit od svědění. K dostání je i  ====Fenistil Roll-on.==== Má pevný obal, takže odolá nárazům a tlaku v přecpaném kufru u auta. Fenistil Gel (30 g) a

Fenistil Roll-on (8 ml)

jsou volně prodejné léky. Zakoupit je můžete v kterékoli lékárně. Určitě nezapomeňte je to snadný krok, jak si užít víkend a dovolenou v přírodě!

Aby nás sluníčko nezaskočilo, aneb jak ošetřit kůži po slunění?

Autor: Ženy - E15
Přestože se v posledních letech riziko nadměrného opalování skloňuje ve všech pádech, mnozí si riziko vzniku rakoviny kůže nepřipouští a nepoužívají ochranné přípravky, které by je dostatečně ochránily. Pak se také někdy stane, že i ti sebepečlivější z nás sluníčko neuhlídají a přivodí si větší či menší spáleniny kůže. Pro tyto případy je ideální mít po ruce přípravek Feniderma Sun Repair, který rozpálenou a zarudnutou kůži ošetří, a zároveň ochladí a hydratuje a přinese nám tak účinnou úlevu.

Obsahuje regeneračně působící ====dexpanthenol ====

a vyvážené hydratační složky

. Po aplikaci vytváří pěnovou vrstvu, která přináší rychlý a zároveň dlouhodobý chladivý a hydratační účinek, který kůže v tu chvíli potřebuje. Výhodou přípravku Feniderma je jeho bezbolestná aplikace. Nastříkáním postiženého místa ze vzdálenosti 5-10 cm se vytvoří pěna, která se sama vstřebá do pokožky. Není potřeba ji roztírat a dotekem zbytečně dráždit bolestivou spálenou pokožku.

Přípravek Feniderma Sun Repair pro Vás vyrábí stejný výrobce, jako osvědčený protialergický prostředek proti svědění a štípancům Fenistil.

V letních dnech tedy rozhodně nezapomínejme, že i hřejivé slunce, na které jsme se v zimě tolik těšily, nás může nepříjemně zaskočit. A když už se tak stane, je dobré mít po ruce něco opravdu účinného!


                                      

Autor: Ženy - E15Fenistil gel a Fenistil Roll-on - léky k zevnímu použití. Obsahují dimetinden maleát. Pečlivě čtěte příbalový leták.


Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video