Jak být fit do plavek? Přes kvalitní tuky!! | e15.cz

Jak být fit do plavek? Přes kvalitní tuky!!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Abyste byli včas připraveni na letní plavkovou sezónu, nemusíte nutně drasticky hubnout. Stačí dodržovat tři hlavní zásady zdravého životního stylu!

Léto se nezadržitelně blíží a my abychom začaly pomalu myslet na plavky..…a na to, na jakou postavu je oblékneme! Jestli na tu lehce zaoblenou „zimní“ nebo na „letní“ vylepšený model. K „vylepšení“ není ale nutné volit drastickou dietu. Bohatě totiž postačí tzv. silná trojka – přiměřený pohyb, duševní pohoda a pestrá vyvážená strava.

Přiměřený pohyb

K velkému cíli – dokonalé postavě – vedou doslova malé kroky. Přispěje k tomu, pokud minimálně třikrát týdně vyrazíte na alespoň 30minutovou procházku rychlou chůzí.

Autor: Ženy - E15


Duševní pohoda

Nezapomínejte pro samou práci na dostatek kvalitního odpočinku a spánku, nezanedbávejte přátele, rodinu ani kulturu.

Pestrá vyvážená strava


Strava by měla být pestrá a vyvážená, aby obsahovala všechny potřebné živiny – bílkoviny, sacharidy a také tuky, které tělo i při hubnutí nezbytně potřebuje pro svoji správnou funkci. Jen je třeba vybírat dobré tuky, zejména kvalitní rostlinné oleje a výrobky z nich vyrobené.

Autor: Ženy - E15

Zkuste vyzkoušet nový rostlinný tuk Flora, který má nyní díky vylepšené receptuře jen 45 kcal/10g a navíc je bez konzervantů.Obsahuje omega 3 a omega 6 polynenasycené mastné kyseliny, které jako součást pestré a vyvážené stravy při zdravém životním stylu, pomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi, a tím i Vaše srdce zdravé.

3. května 2011

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video