Jak ušetřit při nákupu brýlí? | e15.cz

Jak ušetřit při nákupu brýlí?

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nosíte brýle? Také vás při každé návštěvě oční optiky zarazí, kolik zaplatíte?  Můžete si třeba objednat brýle z internetového obchodu. Anebo si pozvěte optického poradce, který přinese kolekci brýlí až k vám domů.

====

revoluce v prodeji brýlí==== OptikDoDomu je nový český projekt, který odstartoval na začátku roku a rychle si získává oblibu. Jak funguje? Prostě si domů (do kanceláře nebo jinam) pozvete optického poradce, který přinese moderní kolekci brýlí­. Vyzkoušejte si je dle libosti.

Optický poradce je navíc vyškolený, aby vám dokázal s výběrem pomoci a poradil vám. Když se vám některé obroučky zalíbí, můžete si je rovnou objednat. K nim máte na výběr ze všech nejběžněji používaných druhů čoček.

Autor: Ženy - E15

Optický poradce vám nejen předvedou nejmodernější kolekci značky ICONA ale také poradí s výběrem.


Centrála OptikDoDomu čočky vybrousí a osadí na míru podle receptu od vašeho očního lékaře. Brýle budou hotovy do 14 dnů a vy je zaplatíte až při převzetí. Jednoduše tak ušetříte až 50 % oproti nákupu v běžné v oční optice.
====Proč jsou brýle a služby tak levné?==== OptikDoDomu je založen na tzv. přímém prodeji. V zásadě se jedná o to, že je zkrácena cesta zboží od výrobce ke spotřebiteli na minimum, a proto se do konečné ceny nepromítají náklady jednotlivých mezičlánků.
 
Zboží běžně putuje od výrobce k distributorovi, do meziskladů a velkoobchodů a nakonec až k prodejcům. Lidé z OptikDoDomu spolupracují při návrhu a výrobě brýlí přímo s výrobci.


Autor: Ženy - E15


Kolekce dioptrických brýlí značky ICONA.

 
– značka, pod níž OptikDoDomu brýle nabízí – pochází ze stejných továren a brýle jsou vyráběny stejnými technologiemi jako brýle předních světových značek, např. Adidas, Mexx, Puma, Reebok nebo Rodenstock. Za zlomek ceny můžete mít srovnatelnou kvalitu.

Každé brýle jsou ruční práce. Kolekce ICONA je vyráběna v přísně limitované serii a tak se jen těžko potkají dva lidé ve stejných brýlích. Každé 4 měsíce je kolekce navíc obměňována.


Autor: Ženy - E15

Dioptrické brýle ICONA Venus.

====Nic neriskujete==== Kolekce ICONA zatím čítá asi 25 modelů (zahrnuje i sluneční brýle). V kolekci najdete populární a osvědčené modely, které dobře sedí, mají moderní design a hodně vydrží. Pokud nepatříte mezi velmi náročné zákazníky, určitě si vyberete. Samozřejmostí je plná záruka v délce 24 měsíců. Ke každým brýlím navíc získáte pevné pouzdro zdarma.


Autor: Ženy - E15

Sluneční brýle ICONA dostanete do konce května ke kompletní objednávce dioptrických brýlí zdarma.


Optický poradce přijde až k vám, nemusíte se o nic starat. Návštěva optického poradce je zcela bezplatná a vůbec k ničemu vás nezavazuje. Prostě to vyzkoušejte a objednejte si návštěvu optického poradce. Pokud si do konce května koupíte kompletní dioptrické brýle v ceně nad 2988 Kč, dostanete ZDARMA sluneční brýle ICONA i s pevným pouzdrem dle vlastního výběru.

22. dubna 2010
(Komerční prezentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video