JUKARI Fit to Fly | e15.cz

JUKARI Fit to Fly

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Podle průzkumu, který provedla společnost Reebok mezi více jak pěti tisíci ženami, současné formy fitness cvičení jako pilates, jóga nebo spinning nemotivuje ženy k jejich pravidelné návštěvě. 

Průzkum měl zároveň odpovědět na otázky, co ženám v současné době při cvičení nejvíce chybí. Zde byla nejčastější odpověď, že zábava. „Téměř dvě třetiny z oslovených žen přiznává, že by cvičily častěji, kdyby cvičení pro ně nebylo „nutným zlem“, nýbrž určitou formou zábavy, která je zároveň udrží v kondici.“ Komentuje výsledky průzkumu Markéta Seidlová, Sports Marketing and Events Specialist pro značku Reebok.

Značka Reebok se proto rozhodla nabídnout ženám řešení a společně se slavnou artistickou skupinou Cirque du Soleil vytvořili cvičební program JUKARI Fit to Fly, při kterém by se nejen protáhly a posílily žádané partie těla, ale zažily i vzrušení a legraci. Vývoj nového cvičení, jehož hlavním heslem je zábava, trval osm měsíců. „Po osmi měsících vývoje a důsledného testování byl program JUKARI Fit to Fly připraven. Každý pohyb cvičebního programu je inspirován skutečnými pohyby artistů Cirque du Soleil, které vykonávají při svých show, ale jsou upraveny tak, aby je zvládly všechny ženy bez ohledu na pohybovou vyspělost. Každý, kdo zkusí JUKARI Fit to Fly cvičení, by je měl opustit s pocitem, že okusil něco úplně jiného a jedinečného,“ vysvětluje Markéta Seidlová.

Autor: Ženy - E15


Tréninková lekce trvá 1hodinu a je určena pro maximálně 12 lidí. Provádí se za pomoci speciálně zkonstruovaného zařízení s názvem FlySet. FlySet se skládá se ze dvou od stropu zavěšených pevných lan s poutky v různých výškách, do kterých se během cvičení vkládá ocelová hrazdička. Vzniká tak důmyslné náčiní, které dokáže posilovat a protáhnout celé tělo a ještě přináší osvobozující pocit z létání. ,

Kurzy cvičení JUKARI Fit to Fly budou otevřeny ve vybraných fitness centrech ve 12 městech světa (Hong Kong, Mexico City, Madrid, Londýn, Krakov, Mnichov, Soul, Kuala Lampur, Buenos Aires, Santiago, Montreal, Los Angeles). Instruktorkou pro Evropu byla vybrána Johanna Fellner, jedna z nejlepších fitness instruktorek Německa, jejíž specializací je yoga a body art, ale zabývá se i ostatními druhy kondičního cvičení. Pro Johannu je fitness důležitou součástí i smyslem jejího života. Jeho prostřednictvím má možnost uplatnit svůj talent v plné šíři, spojit svou tvůrčí kreativitu s fyzickou obratností. Johanna se vedle cvičení věnuje i modelingu a koučování modelek a herců.

Stanovili jsme si úkol vytvořit pro ženy takové cvičení, aby se při něm usmívaly a přitom se potily. Stovky žen, které se tohoto cvičení již zúčastnily, nám potvrdily, že se nám to podařilo“, říká Leslie Calvagne, ředitelka programu JUKARI Fit to Fly v Reeboku. „Na nás je milá povinnost přivést JUKARI Fit to Fly co nejdříve také do České republiky“ konstatuje Martin Šír, Head of Marketing pro značku Reebok.

Autor: Ženy - E15


Pro nové cvičení JUKARI Fit to Fly návrháři Reeboku vytvořili také novou kolekci dámského fitness oblečení a obuvi On The Move, u které se nechali inspirovat atletickými a uměleckými pohyby artistů ze Cirque du Soleil. Skládá se z univerzálních modelů, které mohou být nošeny v řadě sportovních disciplín, nejen v tělocvičně, ale i mimo ni. Všechny byly navrženy s hlubokým pochopením a poznáním jedinečností pohybů ženského těla.

Zdroj: Apriori
30. 3. 2009

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video