7 statečných: Kolik kilogramů shodily soutěžící po šesti týdnech? | e15.cz

7 statečných: Kolik kilogramů shodily soutěžící po šesti týdnech?

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Soutěž 7 statečných časopisu Dieta běží necelé dva měsíce. Cílem 7 žen, které byly do soutěže vybrány, je zlepšit svůj životní styl a především zhubnout. Jak se jim to po šesti týdnech daří?

Nejúspěšnější soutěžící je Ivana, organizátorka seminářů, která se prý dříve přejídala, může být nyní ostatním soutěžícím vzorem. Zhubla více než 6 kg. Odolává řízkům i dortům a její pevná vůle se vyplácí. Navíc jezdí pravidelně na rotopedu, cvičí na Power Plate a provozuje nordic walking.

Její dcera Nikola, studentka VŠ a asistentka ve školství, patří také k těm, jejichž výsledky lze považovat za úspěch. Od začátku soutěže se ručička na její váze posunula o 5 kg dolů. Navíc obě dvě propadly hraní různých sportů prostřednictvím konzole před televizí.

Další z účastnic, Šárka, pracuje v nemocnici jako porodní asistentka a to na dvanáctihodinové směny. Dodržování správného režimu je tedy pro ní mnohem náročnější než pro ostatní. Často se také potýká s nedostatkem spánku, což jí nabourává její plány s pravidelným cvičením. Přesto se jí podařilo zhubnout 4 kg.

Horší výsledky má, bohužel, Petra, která pracuje jako asistentka v cestovní kanceláři. Zatím místo hubnutí pár kilogramů přibrala. Ale není to tolik, aby si nedokázala své plány s váhou ještě splnit. Snaží se pravidelně chodit do fitness centra na kruhové tréninky a věří, že do léta se jí podaří dostat na vysněnou váhu 65 kg.

A jak si vede Radka, Bára a Kristýna? Podívejte se sami na videa a příběhy jednotlivých soutěžících.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video