Manžel mi koupil fitness stroj, konečně tak dělám něco sama pro sebe. Zkus to taky! | e15.cz

Manžel mi koupil fitness stroj, konečně tak dělám něco sama pro sebe. Zkus to taky!

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Že je venku zima, že je brzo tma a že by teď chodil sportovat jen ten, kdo není při smyslech? Jsou to výmluvy, věřte mi. Nenechte se přesvědčit, že je na sport čas do jara: cvičit totiž můžete už teď! V teple domova; v čase, kdy se vám to bude hodit; a hlavně společně se svými blízkými.

Je to přesně rok, co mi manžel domů pořídil eliptický trenažér, který umí skvěle simulovat chůzi, běh nebo běhání na běžkách. Jsou to vlastně takové tři stroje v jednom. Navíc nejsou hlasité, a tak při nich můžu kontrolovat děti v naší domácnosti, jak to mám ráda.

Vždycky jsem mluvila o tom, jak budu chodit běhat nebo navštěvovat fitness. Jenže po celém dnu, kdy se starám o děti, chodím do práce a vařím, už nemám chuť vyběhnout do zimního počasí a hodinu své tělo namáhat. Pořídit si fitness stroj domů bylo ideální řešení. Můžu si jít zaběhat kdykoliv chci a přitom mi nic neuteče, slezu ze stroje, udělám, co potřebuju a můžu pokračovat.

A abych neměla pocit, že moje cvičení nemá efekt, nechala jsem si od trenérů Intersportu vypracovat dvouměsíční tréninkový plán šitý přesně podle mých představ. Ten dostane zdarma každý, kdo si koupí v jedné z prodejen Intersportu po celém Česku fitness stroj značky Energetics od 7 499 korun.

My máme doma stroj Crosstrainer ET 312. A vypadá to, že Intersport udržuje v kondici nejen mě, ale také ceny. Trenažér u nich manžel koupil za 9 999 korun, což je o pět tisíc korun méně než je jeho doporučená prodejní cena. Tyto stroje navíc umí měřit tepovou frekvenci a podle ní řídit celé cvičení. Nepřetrénuju se, přehnaně se neunavím.

Na výběr je celá řada strojů Energetics. Od rotopedů přes běžecké pásy až právě po eliptické stroje. Jak přesně cvičit, v jakých dávkách a co v rámci svého tréninkového programu jíst či pít, mi pak poradí tréninkový plán. Ten je individuálně připravován přesně na mé požadavky.

Můj manžel vždycky říkal, že nechápe, jak dokážu všechno zvládat. Ráno vstanu s dětmi do školy, připravím svačinu a sama vyrazím do práce. Když se pak večer manžel vrátí domů, máme uklizený byt, děti nad školními úkoly a na stole večeři. Dlouho měl pocit, že pořád něco dělám pro ostatní, ale nevěnuji se dostatečně sama sobě. To se teď změnilo.
I on vidí, že jsem spokojenější, cítím se svěží a v kondici. A proč se nedostat do formy už v zimě? Čekání na jaro může být dlouhé a není nic lepšího, než ho přivítat v kondici a s úsměvem.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video