Multifokální brýle: Dopřejte si ostré vidění na všechny vzdálenosti | e15.cz

Multifokální brýle: Dopřejte si ostré vidění na všechny vzdálenosti

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Začínají vás po čtyřicítce zlobit oči? Cítíte při práci na počítači nebo psaní SMS zpráv na mobilním telefonu větší únavu? Natahujete při čtení knihy ruku, aby byl text dál od očí? Pak už vás mohla dostihnout presbyopie.

Presbyopem se bohužel ve věku nad 45 let stane každý z nás, nejedná se o nemoc a proti presbyopii (vetchozrakosti) neexistuje prevence. Je to přirozená součást procesu stárnutí oka. Naše oči, které jsou celý život zvyklé rychle zaostřovat na blízko a do dálky, postupně ztrácejí pružnost a obtížněji zaostřují na blízké předměty.

Nezoufejte, na korekci vašeho zraku existuje ideální řešení. Střídání brýlí na blízko a do dálky je již minulostí, stejně jako nevzhledná bifokální skla rozdělená viditelnou čarou, která navíc způsobují, že je vidění na střední vzdálenost rozmazané.

Inovativním řešením jsou multifokální brýle

Nejmodernějším řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux®, které umožňují hladký přechod z vidění do dálky, přes střední vzdálenosti, až do blízka. Můžete tak pohodlně sledovat televizi a přitom číst maily v mobilu.

Multifokální brýle si narozdíl od brýlí na čtení nemusíte neustále sundávat a brýlové čočky mohou být individuálně přizpůsobeny na míru vašim potřebám. Samozřejmostí je i řešení vaší zrakové vady.

Autor: Ženy - E15

Technologicky vyspělá brýlová skla

Věděli jste, že první multifokální brýlové sklo na světě bylo vynalezeno už před více než 50 lety, a to firmou Essilor, celosvětovým leaderem v optickém průmyslu? Uvedla jej pod názvem Varilux a nadále investuje do dalšího vývoje brýlových čoček více než 160 mil. EUR ročně. Dnes je Varilux nejčastěji předepisovanou progresivní čočkou na světě. Magazín Forbes již popáté za sebou zařadil Essilor mezi 100 nejinovativnějších společností světa a Essilor se také umístil v prvním žebříčku Fortune´s Change the World.

100% garance spokojenosti a speciální akce 1+1

Aby vám multifokální brýle dobře sloužily, svěřte se do rukou odborníka, Varilux specialisty. Bojíte se, jestli budete s brýlemi spokojeni? Na multifokální brýlová skla je poskytována garance 100% spokojenosti, nebo výměny po dobu 30 dní.

Ve vybraných optikách navíc nyní můžete využít speciální akci. Dva páry brýlových skel Varilux za cenu jednoho. Brýle navíc se totiž vždy hodí! Ať už potřebujete jedny do kanceláře a druhé na sport, nebo toužíte po dvou odlišných designech či chcete vyzkoušet sluneční nebo samozabarvovací brýle Varilux.

Najděte svého optika na www.varilux.cz.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video