Naše tělo je skládkou toxického odpadu | e15.cz

Naše tělo je skládkou toxického odpadu

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Proč se nám to děje? Nic složitého v tom nehledejme. Stačí si pár dní zapisovat, co sníme a vypijeme. Jenom těch konzervantů, umělých sladidel, syntetických tuků, zahušťovadel a dalších náhražek.

Kofein či kysličník uhličitý v obyčejné sodovce při častější konzumaci též nejsou zrovna přátelští k našemu organismu. Představte si situaci, kdy ve vaší domácnosti budou zůstávat po dobu dvaceti let všechny odpadky, které nejdou spálit v koupelně ve vaně či rozdrtit v kuchyňské drtičce a spláchnout do kanálu. Hrůza!

A vaše tělo je zahlcováno přesně takovým množstvím odpadu, kolik ho zbude z důvodů přílišné konzumace těžce stravitelných potravin v tempu, které je vražedné. A aby toho nebylo dost, tak mezery v ničení vlastního organismu vyplňujeme další, povětšinou destruktivní činností, nevhodnou dietou.

Ten kdo kdysi vymyslel všelék na vše – diety - opomněl zmínit, že co z rukou odborníka léčí z úst kamarádky či sousedky škodí. Ale co naplat, diety moderního života nás obléhají, a dietologové doporučují a odborníci chválí a firmy co diety vyrábí šálí až nás kapsy pálí! A my o co víc hubneme o to víc tloustneme, a tloustneme a blbneme! A zapomínáme! Zapomínáme na náš organismus.

A co na to náš organizmus? Žasne!


Tlusté střevo se postupně stává schránkou nakumulovaného toxického odpadu, který díky nepropustnému potahu na vnitřní stěně střeva z nestrávených či nestravitelných částí potravin, nenápadně paralyzuje čistící systém organismu.

Tento nevyužitý případně nezpracovaný materiál se zpětně vstřebává do krve, koluje v našem těle a ukládá se do buněk. Odborně se tomuto jevu říká intoxikace organismu neboli otrava!!! Ano, slovo je o toxickém odpadu!!! Panika? Není důvod, pokud začneme dbát víc o své zdraví.


0:normal690:true:true

Jak poznáme, že se něco děje?


Známky nedostatečné eliminace odpadních látek se projevují velmi podobně u většiny lidí. Je to například povlak na jazyku, zapáchající dech, častá únava, zácpa, průjem, nadýmání, abnormální tělesný zápach, tmavé kruhy pod očima, studené ruce a nohy, křehké, třepivé a lámavé vlasy, pocit tlaku, vyčerpanost, špatné trávení, chronické bolesti hlavy až migrény, nervozita, deprese, astma, bolesti zad …………………….

Všechny tyto a další příznaky jsou neklamnou známkou toho, že se něco děje! S čím? Se střevem!!!
Střevo však není jediným orgánem, který skladuje toxický odpad. Toxický odpad najdeme v celém těle. Nemohou-li být toxiny eliminovány přes tlusté střevo, játra, ledviny, kůží nebo plíce, tělo je musí skladovat ve tkáních. Nejčastějšími místy pro skladování jsou tukové buňky, klouby, svaly, cévy, játra a ostatní orgány.

Co s tím?


Tlusté střevo - ona poměrně často pohrdaná a opomíjená část těla, je příčinou širokého rozpětí, degenerativních onemocnění naší moderní civilizace. Již delší dobu je tlusté střevo podrobováno výzkumu a studiu.

Ale až v posledních letech se tyto informace začínají objevovat i v naší republice. Možností jak ochránit svůj organismus je mnoho. Ale vždy to začíná i končí u nás. Jen my jsme ti, kdo to mohou zvrátit k lepšímu!

Očista tlustého střeva!


Toho co můžeme udělat pro své tlusté střevo není mnoho, ale jednou z nejbezpečnějších možností je kombinace úpravy stravy a ColonHydroTerapie.

Je to jemná infuze filtrované vody s teplotou a tlakem kontrolovanými speciálním přístrojem, zavedená do tlustého střeva sterilní rektální spekulí. Filtrovaná a upravená voda proudí dovnitř a postupnou cirkulací, vířením odplavuje usazeniny přes odvodní hadici ven z těla.

Několik ColonHydroTerapeutických sezení (ležení) může změnit to, co bylo celoživotně opomíjeno. ColonHydroTerapie (CHT) je čistá a uvolňující procedura.


Otázky a odpovědiJestliže plíce, játra, ledviny a kůže jsou též vylučovacími orgány, proč je colonhydroterapie tak důležitá?
ColonHydroTerapie funguje tak, že uklidňuje a dodává sílu tlustému střevu k efektivnějšímu vylučování. Funkční tlusté střevo jako celek snižuje zatížení ostatních orgánů a lymfatického systému, který je hlavní obrannou linií před škodlivými bakteriemi.

Mohou projímadla či enema (klystýr) dosáhnout stejného výsledku?
Zdaleka ne! Vyčistit spodní část tlustého střeva pomocí klystýru je dobré. Ale, vynechali jste asi 120 cm dlouhé tlusté střevo. Projímadla dráždí tělo. I přesto že, produkuje jemnou vodovou substanci, ta prochází tlustým střevem a zanechává usazené toxiny a odpadní látky na jeho stěnách.

Které další výhody mohu očekávat od CHT?
Mezi běžné efekty patří: pročištění záhybů tlusté střevo, vymizení hlenu v plicích, zlepšení hybnosti, zpevnění pokožky, pocit omládnutí, zlepšení postoje, břišní partie jsou měkčí a menší, úleva od bolestí, menší únava a vylepšení funkcí střeva.

Kolik sezení je doporučeno?
Lékaři, kteří dlouhodobě provádějí výzkum v této oblasti, upřednostňují sérií až dvanácti sezení. Tři v prvním týdnu, jeden až dva v druhém týdnu a následujících sedm výplachů vždy jedenkrát týdně, nebo dle dohody s ošetřující asistentkou. Důvodem pro tolik výplachů je to, že tělo je velmi chytré. Když vyčistíme tlusté střevo, tělo začne uvolňovat odpadní látky z tkání do krve, pak bude směřovat do jater a nakonec do tlustého střeva.

Existuje nebezpečí onemocnění z vybavení a přístroje?
Většina pracovišť používá sterilní jednorázové rektální rourky neboli spekule. Zdraví a bezpečnost je primárním zájmem každého ColonHydroTerapeutického pracoviště.

Může CHT vylepšit osídlení bakteriemi v mém těle?
Pravděpodobně dvěma kroky. Za prvé nejdříve odstraní toxiny a zdraví nebezpečné bakterie, aby správné bakterie měly čisté místo pro život. A druhý krok je aplikovat bifidogenní bakterie, které normálně obývají tlusté střevo. Jedna z nejdůležitějších věcí, které je třeba udělat, je omezit či vyloučit ze stravy toxické substance jako jsou káva, čaj, čokoláda, sůl, pepř, alkohol další drogy a syntetické vitaminy.

Co se začne dít když klient dodrží doporučení týkající se kvality jídla a absolvuje CHT?
Viditelné změny se začnou odehrávat na těle i v mysli. Výjimečná inteligence prezentovaná každou buňkou našeho těla a moudrost naše-ho těla se začnou okamžitě projevovat. Když začne do těla proudit kvalitní potrava a vylučování je vylepšené (CHT), tělo začne dělat prostor pro kvalitnější potravu tím, že zajistí rychlejší vylučování těch méně kvalitních substancí. Takový je plán přírody. Tělo je velmi selektivní a vždy usiluje o vylepšení.

Působí CHT rozpaky?
NE. Důstojnost pacientů je absolutně respektována, procedura probíhá v privátním pokoji, pacient leží na zádech přikryt přikrývkou. Zápach při proceduře neexistuje díky uzavřenému, dvoucestnému systému hadiček.

Co je třeba udělat před sezením?
Procedura bude příjemnější, zdržíte-li se den před terapii jídla. Popřípadě můžete pro lepší výsledek zařaďit do jídelníčku dietu s převahou nenadýmavé dušené zeleniny a potravin – 1 až 2 dny před procedurou.

Jaké mohu očekávat pocity po proceduře?
Většina lidí zaznamenala pocity lehkosti a čistoty: „Jako kdybych se vysprchoval zevnitř!“ Vzestup energie
a pocitů pohody jsou obvyklé odpovědi.

Jak dlouho trvá jedno sezení?
Doporučuji 45 minut. Ale v určitých případech i déle. Je to závislé na stavu pacienta.

Jaká se používá voda na CHT?
Standardní atestovaná pitná voda, a ta je pak dále filtrovaná.

Jakou dietu bych měl držet následující dny po CHT?
Mám zkušenost, že po CHT procedurách je důležité toto:
Pít hodně tekutin (pramenitou vodu, šťávy, bylinkové čaje, iontové nápoje). Rozmixovaná potrava alespoň po
dobu dvaceti čtyř hodin po sezení, doporučeny jsou polévky. Několik dní se vyvarujte syrové zelenině, dušená
zelenina stačí. Všechnu potravu je třeba řádně rozkousat. Omezte konzumaci masa, hlavně kuřecího.

Jaký účinek bude mít CHT na mojí kůži, alergie, akné etc?
Moji pacienti uvádí, že u nich došlo k vyčištění akné, alergií, i vyléčení astmatu. Též popisují vzestup energie a jakýsi pocit klidu. CHT není léčba, ale velmi prospěšná procedura, pomáhající řešit širokou škálu zdravotních problémů. Zlepšením aktivity tlustého střeva, zdokonalením vylučování odstraníme z těla mnoho zdrojů nemocí. Navíc umožníme tlustému střevu efektivněji eliminovat odpadní látky a zlepšit absorpci nutričně bohatých látek, obojí je velmi podstatné pro ozdravné procesy v těle. Je to též první krok vedoucí k normalizaci tlustého střeva, díky němuž se mohou přátelské bakterie vrátit a pomáhat udržet střevo v dobré kondici.

http://www.cherubin.cz/

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video