Noční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční Prahy | e15.cz

Noční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční Prahy

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Seriál nočních běžeckých závodů Night Run 2015 se vrací do Prahy tentokrát jako ČEPS Christmas Night Run. V sobotu 19. prosince bude centrum metropole patřit běhu, připraven ale bude večer plný zážitků pro všechny účastníky i diváky.

Rostoucí popularita běhu ukazuje na příznivý fakt, že lidé chtějí něco dělat pro své zdraví. Někdo chce zhubnout, jiný se chce dostat do kondice, jiný si během zase čistí hlavu od předvánočního stresu. Byť s různými pohnutkami, ale se stejným cílem si mohou příznivci tohoto sportu užít atmosféru nočního města, a to díky speciálnímu nočnímu běžeckému závodů ČEPS Christmas Night Run 2015. A přitom všem udělat i něco pro své zdraví a také přispět na dobrou věc.

ČEPS Christmas Night Run 2015 míří do naší největší metropole. Praha je město běžců, o čemž svědčí i hojná účast při Night Run 2015 který proběhl 19. září tohoto roku. Tentokrát se ale sportovci mohou do ulic města vydat v úplně jiné atmosféře: za svitu vánoční výzdoby a čelovek.

Seriál nočních běžeckých závodů Night Run 2015 je druhým ročníkem úspěšné série. Jeho předchozích zastávek v Ostravě, Brnu, Praze, Plzni, Mostě, Olomouci a Českých Budějovicích se účastnili tisíce běžců různých věkových i výkonnostních kategorií, kteří si vychutnali atmosféru potemnělého města. A velký zájem očekávají organizátoři i na ČEPS Christmas Night Run v Praze. Zázemí akce bude na Palachově náměstí v prostoru vedle slavného Rudolfína.

Součástí akce je také finanční dar ze startovného na podporu nadačního fondu Kapka naděje. Nadační fond Kapka naděje byl založen s cílem trvale a kontinuálně podporovat Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol. Tím, že se NF Kapka naděje profilovala jako transparentní a důvěryhodná charitativní organizace, začaly přicházet požadavky z regionálních nemocnic. Od roku 2002 NF Kapka naděje podporuje dětská oddělení nemocnic po celé České republice.

Program akce ČEPS Christmas Night Run:

16:00 - 18:30 Registrace závodníků a vyzvedávání startovních čísel
18:30 - 18:55 Řazení běžců na start
18:55 - 18:57 Rozprava k závodu
19:00 - 19:05 Start 5km - ČEPS CHRISTMAS NIGHT RUN PRAHA
20:00 - 20:15 Vyhlášení
20:30 - 20:30 Konec

ČEPS, a.s.
Akciová společnost ČEPS působí na území České republiky jako výhradní provozovatel přenosové soustavy (elektrická vedení 400 a 220 kV), a to na základě licence na přenos elektřiny podle energetického zákona udělené Energetickým regulačním úřadem. ČEPS, a.s. udržuje, obnovuje a rozvíjí 41 rozvoden se 71 transformátory převádějícími elektrickou energii z přenosové do distribuční soustavy. Stará se také o téměř 5,5 tisíce kilometrů vedení.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video