Nové styly cvičení představil v Praze zakladatel Zumby, Beto Perez | e15.cz

Nové styly cvičení představil v Praze zakladatel Zumby, Beto Perez

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Den před zahájením Corny Wellness Marathonu v O2 areně zavítal do sousední Galerie Harfa zakladatel Zumby Beto Perez, který zde představil nejnovější trendy v oblasti tohoto světového cvičebního fenoménu.

DÍKY SPECIÁLNĚ VYVINUTÝM PROGRAMŮM ZUMBY SE MOHOU ZAČÍT HÝBAT I DĚTI NEBO SENIOŘI. A BUDE JE TO BAVIT!

Tvůrce Zumby, Beto Perez, se svým týmem neustále pracují na zdokonalení Zumby a především na tom, aby umožnila pohyb lidem všech věkových kategorií. „V poslední době jsme se soustředili na vývoj dalších druhů Zumby. Nejnovějším z nich je Zumba Toning, což je kombinace cílených pohybů zaměřených na tvarování postavy pomocí činek a vysokoenergetický kardio trénink. Jednotlivé pohyby pochopitelně respektují styl Zumby a její latinskoamerický základ.

Další novinkou je Zumba Sentao, dynamické cvičení vhodné jak pro lidi, kteří celý den pracují v kanceláři, tak i pro seniory, protože hlavní pomůckou cvičení je obyčejná židle. A nevěřili byste, jak účinně je možné si s tak běžným doplňkem domácnosti či kanceláře zacvičit,“ říká Beto Perez.

Cvičit Zumbu můžete i doma!

Přestože je Zumba známá především jako kolektivní cvičení, je možné ji plnohodnotně cvičit i v domácím prostředí. K tomu je určena Zumba Fitness Rush videohra vytvořená speciálně pro systém Kinect, podle které interaktivně cvičí již na tři miliony lidí.

Druhý díl Zumba Fitness Rush posouvá hranice tohoto tanečně-fitnessového stylu a nabízí ještě více cest k vysněné postavě.

Cvičení vedené šesticí nejlepších instruktorů Zumby v provedení 3D, mezi nimiž nechybí Beto Perez, Tanya Beardsley nebo Kass Martin, pomůže ještě rychleji shazovat kila a tvarovat postavu. To vše zábavnou formou, protože se můžete naučit 24 různorodých tanečních stylů.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video