Opalujte se bezpečně a hlavně s mírou s kosmetikou SEBAMED | e15.cz

Opalujte se bezpečně a hlavně s mírou s kosmetikou SEBAMED

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Do bronzova opálená pokožka v lidech většinou evokuje zdraví a krásu. Aby byly tyto pojmy splněny, měl by se každý, kdo se chce bezpečně slunit, držet několika zásad: neslunit se příliš dlouho, používat kvalitní opalovací kosmetiku a regenerovat kůži po opalování. Například opalovací kosmetika SEBAMED chrání proti UVA i UVB záření, je odolná proti vodě i písku a neobsahuje olej, a tak neucpává póry.

Prostředky na opalování je důležité volit také s odpovídajícím ochranným faktorem. Čím větší faktor zvolíme, tím déle můžeme bezpečně pobývat na slunci. Neměli bychom ale zapomenout, že přílišné slunění způsobuje předčasné stárnutí kůže, která tím ztrácí svoji elasticitu. A i tady stejně jako všude jinde platí heslo všeho s mírou. Kojenci a malé děti do tří let by například na přímém slunci neměly pobývat vůbec a rodiče by jim měly vybírat kosmetiku pro ně určenou (ne méně než s OF 25).

Opalovací kosmetika SEBAMED s efektivním ochranným systémem s mikropigmenty působí proti poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření. Obsažené vitaminy E a B6 přispívají k ochraně a regeneraci buněk a zvlhčujicí komplex zajišťuje intenzivní hydrataci, a tak brání vysušení pokožky. Opalovací kosmetika SEBAMED se snadno nanáší a nezanechává bílé stopy. Neobsahuje alkohol, barviva ani parabeny.

Opalovací kosmetika SebamedAutor: Ženy - E15

Po opalování je vhodné kůži zklidnit a regenerovat. Například SEBAMED balzám po opalování pokožku díky obsahu mentolu zchladí a rychle se vstřebává. Balzám obnovuje hydrolipidovou rovnováhu pokožky a vitamin E eliminuje škodlivé volné radikály a chrání před stárnutím kůže. Alantoin a heřmánek regeneruje podrážděnou pleť.

Produkty SEBAMED jsou klinicky a dermatologicky testovány. Opalovací kosmetiku SEBAMED lze volně zakoupit v lékárnách, v DM drogeriích, nebo na internetových stránkách www.babybaby.cz

Doporučená cena za SEBAMED opalovací mléko OF 30 (150 ml) činí 249 Kč, SEBAMED opalovací mléko OF 50 (150ml) 249 Kč, SEBAMED dětské opalovací mléko OF 30 (200 ml) 299 Kč, SEBAMED dětské opalovací mléko OF 50 (200 ml) 299 Kč, SEBAMED dětský opalovací krém OF 30 (75 ml) 239 Kč, SEBAMED dětský opalovací krém OF 50 (75 ml) 239 Kč a SEBAMED balzám po opalování (150 ml) 179 Kč.

www.seba.cz.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video